| deniii589 a întrebat:

Am citit pe internet ca justin bieber vine in romania mai exact in bucuresti. Unii zic ca vine in aprilie altii in iunie unii zic ca vin in 2011. ajutati-ma si pe mina sa aflu cu adevarat! cand vine justin in romania (si cat costa un bilet de preferat in primul rand big grin)

Răspuns Câştigător
| OFetitsaRoz a răspuns:

Nu e nimic stabilit si eu is fan justin dar inca nu s-a decis o datawinking

8 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Eu vreau sa vina prin august, ca sa strang bani de mitraliera.

| Deeaa a răspuns:

Si eu sunt un marisor fan a lui Justin. Astept sa vina si Selly si Justin da...

| JustRally a răspuns:

Aoaleu sfarsitul lumii straight face crying

| 3rdWW a răspuns:

DyDySyCk rolling on the floor

scuza-ma inca nu m-am putut oprii din ras citind nimic-ul tau

| 84738493 a răspuns:

Voi sunteti fanii unui prodt ratat ingamfat etc. am o poza cu el cum arata in realitate! E chel,are haine rupte, a avut paduchi(de aia e chel) si il cheama LUY BIEBER! Si miley cyrus e o proasta cu paduchi, mucoasa si drogata! De ce sunteti fanii lor? NU STIU!

| Cucubauuuu a răspuns:

Vorba lui DimmDubAscultaDimmuInCasti,sa vina prin august sa pot sa-mi iau mitralieralaughingEu imi iau si sabii, stele ninja, pistoale si cutite din alea de oase sa putem sal taiem calumea.Cel putin va fi spectacol mare care sa ii ia oaselelaughingAmintimi si mie sa-mi iau cate ceva de la MCDonalds si niste floricele cu cascaval.
Care mai vrea?

| purpledot a răspuns:

Concertul va avea loc in august, dupa ce se va termina de constuit stadionul Lia Manoliu va veni si Miley Cyrus, Justin Bieber si Shakira. in schimb de bilet nu stiu cat costa

| selinn a răspuns:

Dap a zis ca o sa vina, vrea sa ajute orfanii din ro si de ce nu poate o sa aiba un concert...data...nu a zis'o