| madalina00 a întrebat:

Ati incercat vreodata faza cu Mary Bloody?

Răspuns Câştigător
| alessutz11 a răspuns:

In primul rand Bloody Mary, iar in al doilea rand am vazut un film si pana acum, nu mi-am mai amintit de ea si abia uitasem. Sa stii ca acu stau pe intuneric si nu mai pot de frica mersi mult! sad

10 răspunsuri:
| Reew a răspuns:

Mie mi se intampla ca atunci cand e noapte si sunt in baie sa zic bloody mary si zic de 2 ori si dupa ies repede din baie zicand in gand "taci din gura, taci din gura..."si tot asa pana ies din baie la lumina laughing pfiiuuuu...big grin

| alessutz11 a răspuns:

Vai mersi, nimeni nu e atat de dragut.hee hee Dar eram pe cale sa incerc, cand tata a aprins lumina si m-a intrebat ce naiba caut la 3 dimineata in fata oglinzii de la baie cu o lumanare in fata. rolling on the floor Ii sunt foarte rcunoscatoare.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu am incercat si nu s-a intamplat nimic.asta e. n'am talenthee hee

| madalina00 explică:

Ca sa ma ravansez uite iti dau funda happy

| madalina00 explică:

Asta e tare! Eu sincera sa fiu nu prea cred dar in acelasi timp nu prea am curaj sa incerc

| madalina00 explică:

Asta e tare! Eu sincera sa fiu nu prea cred dar nici nu am curaj sa incerc

| madalina00 explică:

@^^diydutziyk^^ asta e amuzant! Asa fac si eu happy

| Buteerflii a răspuns:

Am incercat.am spus de 2 ori.si eram sa ma pis pe mine de frica.asa ca nu am mai spus si de a 3 oara am fugit in camerabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ai incercat-o pe aia cu Chuck Norris?

| HubbaBubbaEmm a răspuns:

Pfai, faza e ca am facut da, chiar crezi ca e adevarat, e foarte nasoala faza, nu pot sa zic ca eu sunt toporas vasile fara frica, nu, ma tem si eu, dar este o poveste nenorocita, ca orice poveste cu fantome si monstii