| micutsaa a întrebat:

Voi ati incercat faza aceia cu Bloody Mary? Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

E doar o legendă...
O legendă înseamnă o bucată din realitate şi în mare parte fantezie.
Oricum am încercat eu la 12 noaptea la ziua cuiva, eram 8 inşi, am făcut cum spunea (cu lumânări, numele să îl scriem cu ruj pe oglindă etc...) şi am aşteptat cam 5 minute şi nu s-a întâmplat nimic happy

OFF: Pentru băutura cu bloody mary e ff bună big grin

3 răspunsuri:
| TheHunter38 a răspuns:

Am incercat, dar te provoc sa-l incerci si tu.muhahah.

| Adelayde a răspuns:

Vorbesti despre bautura sau despre fantoma? XD
daca e bautura sa stii ca nu am incercat-o, deocamdata big grin ...cat despre fantoma, nici nu vreau sa ma gandesc >_

| DedeDedycz a răspuns:

Da! Dar nu se intampla nimic,... este doar o legenda,. sau ma rog,. o poveste de speriat copii.

Întrebări recente