| DanyXhell a întrebat:

Care a-ti incercat faza aia cu bloody mary in oglinda?

5 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Eu si prietena mea rezultat, nimic laughing
tampenii de adormit copiii laughing

| Simpatic a răspuns:

Prostii de copii, lasa-ti legendele.Nici faimosul Dracula nu a exsiatat, adica americanii v-au bagat mute prostii in cap.Ce ar fi sa va faceti un grup de cercetasi si sa inspectati fiecare canalziare poate gasiti crocodili happy

| BiiaSomerhalder a răspuns:

Eu si nu s-a intamplat nimic

| Bix a răspuns:

Euu cu inca o fata am incercat ziua si am pus nume pe oglinda cu ruj rooz=]]ca nu aveam rosuu si nu s.a intamplat nimic
winking
O postie=]]Tot de curiozitate am facut=]Si am sps de trei ori Marry Worthlaughing

| bee_6277 a răspuns:

Daca vrati rezultate trebuie sa spuneti in fata oglinzi de trei ori bloody mary si trebuie sa fie la oara 2 noapte si cu becul stins.Imi pare rau dar asa spune legenda