| Lavinia1998 a întrebat:

Cine a incercat sa faca faza cu bloody mary sa imi raspundeti si mie

10 răspunsuri:
| adrianajollie a răspuns:

blushing scuze dar ce e aia? despre ce faza vorbesti blushing

| membrugirl2010 a răspuns:

Am incercat eu pana la 2 ori si dupa mi-a fost frica...

| Puppetzz a răspuns:

E faza cu lumanarea si oglinda din baie la 00:00. corect?big grin
eu. doar ca mi.am facut si o baie. cu lumanari la 12 noaptea laughing eram mai mic...

| bulgaras_3493 a răspuns:

Eu una nu cred asa ceva.sincer...am vazut multe filme cu bloody mary...
Un trucaj care sperie "copiii" laughing

| Onutzyk a răspuns:

Am fost vara asta cu o prietena la mare si nu aveam chef sa ne culcam si pe la 2 jumate dimineata ne-am dus in baie si am fc faza cu bloody mary si nu s`a intamplat nimic... orik stiam asta dinainte

Prostii de speriat copchii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va mananca...ai grija sa nu cumva sa te manance prea rau si sa nu mai ai maini sa te scarpini. ce cauti aia gasesti. ai grija sa n-o dai din gluma in nasolie nasolie nasolie.

| CrazySell a răspuns:

Verisoara mea mi-a spus ca a incercat. cu lumanari cu becu inchis si mai multe si nu s-a intamplat nimic

| CrazySell a răspuns:

Verisoara mea a incercat si nu s-a intamplat nimic

| AlessiaStefan14 a răspuns:

Am incercat - o.
Nu s - a intamplat nimic.
Este o tampenie!
Poti incerca si tu sa iti dovedesti singura ca nu exista Bloody Mary.
Am incercat si cu o prietena si singura si nu s - a intamplat absolut nimic.
Funda?
Ti - am spus adevarul.

| ioanaca a răspuns:

Azi a facut-o o prietena de ziua unei rude si acea prietena a dat coltu