| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna daca prefer noaptea si nu ziua? Adica nu stiu cum sa zic, pur si simplu ma simt mai bine noaptea. Ziua nu prea imi place, nu stiu de ce...

46 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Inseamna ca esti sora mea de mult pierduta big hug

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Woow, serios?hee hee Nu stiam ca am un frate happy
Sper sa ne reintalnim!

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

sad...doar eu sunt sora ta de mult pierdută sadsadsad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ssht aproap am pacalit-o si poate ma faceam cu o avere mare si chunuitoaree

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

La ce te referi? Imi poti spune si mie? Cu ce te faceai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa spui?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vreau să spun că, datorită faptului că tu ai pus această întrebare, iar domnul єχcєєℓ, aici de faţă, s-a asociat cu ceea ce ai spus tu, considerându-te şi în acelaşi timp numindu-te "sora lui de mult pierduta", mi-a afectat sentimentul măsliniu cu picăţele albastre-gălbui, crezând până acum că doar eu sunt acea soră de care acest omuleţ verde vorbea mai sus.Acest sentiment măsliniu a început treptat să se estompeze atunci când,revenind pe acest site şi văzând răspunsul pe care omuleţul verde cu cocoaşă purpurie mi l-a lăsat,şi prin care spunea că de fapt planul care a stat la baza afirmării lui a fost acela de a se împrieteni cu tine folosind diverse tehnici de manipulare,în urma cărora el să te răpească,să se însoare cu tine,ca mai apoi atunci când tu îi vei pune(ca întotdeauna) cina,el să îţi pună discret în mâncare o poţiune otrăvitoare preparată chiar de mine.În urma acestei poţiuni,tu vei urma să te duci pe calea celor drepţi(asta dacă nu eşti strâmbă),lăsându-l pe micul omuleţ verde cu cocoaşă purpurie şi mustăcioară curcubitacee,cu averea pe care,desigur, nu o va împărţi cu mine, urmând ca eu să îl asasinez în timp ce îşi spală podoaba capilară atât de mătăsoasă, iar eu purtând un costum de pisică sălbatică. Astfel, eu rămân cu averea cu care îmi voi cumpăra şoseţele din bumbac, cu cerculeţe albastre şi roşii, pe fundal având bucăţele de mătase fosforescentă.

k, mă opresc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sincer, nu prea aveam de gand sa ma casatoresc dar fie laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Când îi vei vedea podoaba lui capilară atât de mătăsoasă, prin care vântul adie discret, un sentiment profund te va copleşi şi imediat îi vei cădea în braţele lui acoperite de o cămaşă în pătrăţele roşii, proaspăt spălată cu Perwoll, astfel fiind a lui pentru totdeauna.Nu ai cum să îi rezişti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa vad... Eu cred ca ii voi rezista big grin
Nu pare genul meu happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aşa spun toate, darling, aşa spun toate.Dar e irezistibil.Se spală cu Dalin.E băjat finuţ, idol la fumei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Neah, nu e genul meu big grin

| BiuL a răspuns:

Nyctophilia = A preference for the night or darkness.
Inseamna ca esti nocturn, asa sunt si eu si multe alte persoane.
Posibil esti o fire artistica sau creativa.

| suităr a răspuns:

Ești noaptefilă.

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Woow, interesant laughinghee hee

| anonim_4396 explică (pentru suităr):

Nyctophiliac*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci sunt jumate liliac? Woow, interesant!hee hee

| Neverwas a răspuns:

Nu e nimic neobisnuit in asta. Noaptea are ceva deosebit, nevazut, pe cand ziua nu prea are nimic.

| Seducatorul a răspuns:

Nu inseamna nimic!laughingPai ar fi fost ciudat daca ti-ar placea ziua tinand cont ca esti Emo/ Girl /XXX

| anonim_4396 explică (pentru Seducatorul):

Nu mai, sunt ca asta:
http://img3.wikia.nocookie.net/......mpiro4.jpg

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place, chiar ma atrage fata!

| anonim_4396 explică (pentru Seducatorul):

Se vede ca ai gusturi laughing
Iti plac fetele vampir, huh? Ce sa spun, au ochii si dintii frumosihee hee

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

M-as lasa supt pana la ultima picatura de o vampirita ca aialaughing

| anonim_4396 explică (pentru Seducatorul):

Pot sa particip si eu? Am nevoie de sange proaspat laughing

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricand e loc de un treesomelaughing

| anonim_4396 explică (pentru Seducatorul):

Ok, bine atunci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta stiu dar e tare laughing
De ce zici ca ma voi sinucide? laughing
Sincer, nu prea am de gandhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești vampir.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Woow ce tare! Imi poti da mai multe informatii?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Vampir_(mitologie)

Mai pe scurt sugi (da, sugi ^_^) sângele oamenilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, termenul emo nu inseamna chiar asta da ma rog... Buna gluma laughing
Nu m-am suparat, de fapt a fost dragut happy
Merci de raspuns, ai dreptate, sunt o pasare de noaptehee hee big grin

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumescbatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru DeathIncarnate):

Cu placere, ma bucur ca esti disponibil/a pentru glumele mele, daca asa le pot numi laughing

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt disponibillaughing

| anonim_4396 explică (pentru DeathIncarnate):

Aaa, deci esti baiat, bine, ma bucur ca esti disponibilwinkinghee hee

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa,bun am clarificat si astasmug

| anonim_4396 explică (pentru DeathIncarnate):

Ai clarificat ca esti baiat sau ca esti disponibil? laughinghee hee

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

Ambelelaughing

| anonim_4396 explică (pentru DeathIncarnate):

Bine, ma bucur ca ai clarificat lucrurilehee hee
Daca mai ai nevoie sa clarifici si altele, ma gasesti aici happy

| DeathIncarnate a răspuns (pentru anonim_4396):

Okbatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru DeathIncarnate):

Bine, o sa te asteptwinking happy

| umbrax a răspuns:

Ca esti vampir...

| cateluuus a răspuns:

Eşti o bufniţă.

| Byucc a răspuns:

Felicitari, esti o bufnita happy

Întrebări recente