| Alex_Denis_1984 a întrebat:

Salut tuturor! Am 12 ani si simt ceva pentru o fata. ea nu este din România nu vb românește etc. mi sa mai întâmplat mai o data, dar acum e mai serios.nu știu ce sa cred ma place sau nu. avand in vedere ca imi acorda atenție ca la toti ceilalți băieții. de multe ori ma gandesc noaptea/ziua ma place sau nu ce credeți voi?

Răspuns Câştigător
| Rebeca21121 a răspuns:

Nu asculta raspunsurile stupide de la inculti, daca o placi pe fata aceea si speri ca ea sa te placa, nu iti pierde speranta! Poate ea chiar te place si totul e asa cum ai vrea tu sa fie ^.^ Nu trebuie sa fi prea insistent in aflarea raspunsului, incearca sa aveti mai multe activitati impreuna incepand cu discuti cu cateva cuvinte din limba ei natala, va fi amuzant! dar nu exagera, doar ceva mai multe activitati decat are cu ceilalti baieti, intelegi? Sa vezi daca iti va acorda ceva mai multa atentie decat celoralalti baieti, iar daca face asta dupa parerea mea te place! Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolrolling on the floor

| becka17 a răspuns:

Mda....pai urmeaza pasii astia:
1tonguerieteni...just friend
2:Sa nu o injuri
3:Ar trebuii sa ai 14 ani
4:Invit-o undeva
5:First kiss
6: O relatie
atat, noroc!