| LittleAngel_7794 a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti despre pisica asta, ce a patit :))?

http://www.youtube.com/watch?v=MF88IYF2MHY&feature=relat ed

9 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Toti prostii se gasesc acum sa puna link-uri de pe youtube...ce categorie de ***...

| Ţepeşu a răspuns:

Pisica aia are dreptate. Slapii stapanului sunt ingrozitori.

| AlQaeda a răspuns:

Lol laughing ce tare-i laughing
de unde imi pot lua si eu una? :X
de 5 mâţe din astea ai nevoie si nu iti mai intra nimeni in curte rolling on the floor

| ISaidHelloToMe a răspuns:

@LoL Idem, a inceput sa imi displaca T/A- ul.
Dar pana la urma am trecut prin toate, de ce sa nu trecem si peste asta?

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

O fi batut`o ala si de aia face in halu` ala straight face laughing
aveam un vecin care tortura pisicile! xD

| smaty a răspuns:

E turbata!laughing pacat de ea, ca-i asa frumoasa! sau poate ca o streseaza stapanul. in orice caz, multe pisic sunt nervoase cand sunt filmate, mai ales asa aproape...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cearta, zice ca nu poate prinde 2 soareci de odata.
Pacat pentru ca eu pot prinde 2 pisici de o data si sa le bag in stomac pe amandoua ( de o data )
:->
*Troll face*

| Anananaaaa a răspuns:

O fi stresata sau mai bine zis nebuna!laughing

| LittleAngel_7794 explică:

Zici ca e sarpelaughing