| girlsweetgirl a întrebat:

ce parere aveti despre asta? http://www.youtube.com/watch?v=oeA3IAVULZc&feature=relat ed o sa mai beti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RedRoses a răspuns:

Ai de mine! cred ca o sa incerc de acum in colo sa il scot din alimentatia mea sa zic asa.O sa incerc sa beau foarte rar eventual la ocazii speciale, daca reusesc sper sa nu mai beau deloc!

1 răspuns:
| Gabor_Elek_1983 a răspuns:

E foarte bun de spalat parbriz la masini WC -uri scoate pete din rufe mai ca ariel