| alexutza222 a întrebat:

ce va doreati sa va faceti cand erati micilaughing?

Răspuns Câştigător
| Fifylici a răspuns:

Am stiut-o din todeauna tongue sexologlaughing

33 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| psiholoaga a răspuns:

Initial invatatoare (pana prin clasa a treia), apoi am luat o pauza si pana intr-a noua nu am vrut sa ma mai fac nimic. Dintr-a noua incolo psiholog.

| Reew a răspuns:

Pai cand eram mica de vreo 5-6 ani doream sa ma fac coafeza-frizerita si chinuiam papusile unele au ramas si chele laughing. Pe la vreo 7 ani doream sa fiu invatatoare, pe la 11-12 ani doream vedete(actrita, cantareata-nu conta), iar acum vreau sa ma fac jurnalista gen sa prezint emisiuni big grin laughing.

| ELD a răspuns:

Buna alexutza, eu imi doream foarte mult sa ma fac doctorita, aveam papusi cu gauri in mana datorita acului cu care le facea vaccin. Aveam un caietel cu toate numele copiilor, atat a parintilor si cand sunt programati la vaccinlaughing. Si acum rad cand imi amintesc pentru ca acum numai cand aud de doctor as vrea sa fuglaughing. Pa pa

| Fluffy a răspuns:

Papusa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Libelle a răspuns:

-cantareata(eram innebunita dupa fetele de la asia)
-doctoritabig grin
-amabasadoarerolling on the floor)
-si acum arhitect(ca tot mica sunttongue)

| Laurici :x a răspuns:

Doamnelaughinginitial am vrut sa ma fac doctor laughing dar acum vreau foarte mult sa devin avocatwinkingblushing

| Диана a răspuns:

Profesoara de engleza. rolling on the floor
Dar cand am vazut ce salarii au profesorii am zis da-o dracu de meserie. rolling on the floor

| Alexandru a răspuns:

Imi doream sa devin pilot de formula 1. Imi mai doresc si acum, dar stiu ca niciodata nu voi putea fi la volanul unui bolid, si nu mai spun sa si castig o cursa de formula 1 si sa aud imnul cantand...
Vise si iar vise...

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Eu cand eram mica imi doream sa ma fac printesalaughing

apoi cand am mai crescut am ajuns la concluzia ca ma fac profesoara[asta prin a 6a] apoi prin clasa a 8a ma gandeam la avocata sau psiholoaga. iar acum in clasa a11a m-am gandit ca vreau iar sa ma fac profesoara...am descoperit ca imi place foarte mult Limba si Literatura Romanahee hee

| anna7_4794 a răspuns:

Cand eram mica voiam sa devin dresor de delfini sau coafeza. Acum vreau fotograf sau regizor.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

O profesie pe care nici nu stiam ce inseamna:AVOCAT

| vivigirl a răspuns:

Eu imi doream sa ma fac mare. Si am reusit! smug

Si mai vroiam sa ma fac "actoare" rolling on the floor (asa ziceam blushing. in loc sa zic actrita big grin) si sa fiu mamica laughinglaughing (mai am pana atunci big grin laughing)

| dyannee a răspuns:

Fotomodel happy

| dyannee a răspuns:

Dar tu?:p:d

| Pusky3 a răspuns:

Avionnnnn:X:X:X

| Roz a răspuns:

Cand aveam cam 7-8 ani am vrut sa devin politista, la11-12 inginer si acum la 13 psiologbig grin

| AlexDj12 a răspuns:

Pe la 6 ani am vrut sa ma fac politist.Am dat odata cu nuci dupa niste copii zicand ca sunt infractori periculosi.Si am sfarsit prin a face cunostiinta cu un politist ci anume tata!

La 8 ani am vrut sa ma fac pilot de formula 1.Mam urcat odata in masina lui unchiumio si am zis ca vreau sa castig cursa am condus masina ca un profesionist 1m zic eu. Dar cred ca copacul nu a fost de parere cu mine.

La 9 ani vrioam sa ma fac scufundator dar cada era prea mica.Si nu avem unde sa ma antrenez iar pestii dei de jucarie nu se miscau.

La 10 ani am descoperit ca soramea se mai juca cu papusi si tynea ascuns un jurnal.Mam facut detectiv i-am intors camera pe dos.Pana la urma am gasit juranu si am zis salo bag in apa sa se inmoaie sai pot rupe incuietoarea dar s-a inmuiat prea tare iar soramea a fcaut o crizaaa.

La 11 ani am inceput antrenamenutl de fotbal nu am mai stricat nimic numa sparcem la, mingi cu baietii pe teren de ne injura profu.

Si acum la 12 ani nu m-am lasar de fotbalbig grin

| Oanny a răspuns:

Cand eram mica, pe la vreo opt ani vroiam sa fiu educatoarelaughing... apoi prin clasa a sasea vroiam sa fiu actrita.Acum din pacate nu stiu ce vreau, as vrea sa fiu veterinar dar nu suport sa vad cum veterinarul ii face injectie catelului meu.Nu stiu, simt ca lesin cand vad asta. Oricum, acum voi fi in primul an de liceu si mai am ceva timp sa ma gandesc. Tu ce vrei?

| Georgix a răspuns:

Invatatoarehee hee

| biencutza96 a răspuns:

Pai eu vreiam: designer, fotomodel; cantareata; invatatoare, doctorita, balerina.si atat sper ca n-ai ramas blocata happy

| Sweety_3695 a răspuns:

Pai eu imi doream sa ma fac prezentatoare de stiribig grin.tot timpul inventam stiri, le scriam pe o foaie, ma puneam in fata oglinzii si incepeam sa prezint stirilelaughing

| Andrre a răspuns:

Mereu am vrut avocat. rolling on the floor acuum as vrea psiholog. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind eram mic vroiam sa ma fac bucatar, si uite ca bucatar am ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mica 7-8 ani doream sa fiu medic chirurg, dupa ce am mai crescut 10-13 ani am vrut sa ajung undeva in mass-media iar acum la 16 ani visez sa dau bacu si sa intru la academia de politie. Dar nu vreau sa fiu politista sa ma plimb toata ziua cu Loganul polotiei laughing. Academia de politie profil: criminalistica love strucklove struck

| LittleDreamer a răspuns:

Coafeza laughing

| SellyDemmzy a răspuns:

Eu im dorea profesoara dar acum imi doresc cantareata(mi se pare ca am o voce frumy)happyhappy