| night_crawler a întrebat:

Ce vroiati sa va faceti cand erati mici? dar acum...happy

Răspuns Câştigător
| daii a răspuns:

Cand eram mica vroiam politista sau actritabig grin
Acum vreau doctor chirurg/ortoped sau avocatahappy.
Oricum. oamenii nu viseaza decat ceea ce pot realiza asa ca totul este posibilwinking

by daiiwinking

12 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cand eram mik vroiam sa ma fac mare laughing
acum ca is mare vreau sa ma fac profa de english sau avokata sau psihologa...ma mai gandesc :pe love struckwinking kiss

| Ana a răspuns:

Profesoara. d sport laughing
acum make up artist big grin

| SweetCandy a răspuns:

Stomatologlaughing acum psihologbig grin e...tot pentru a ajuta oameniilaughing e...cv in sangeoh go on

| Raiden a răspuns:

Politistrolling on the floor acum Translatorbig grin.

| ATB a răspuns:

Preot acum am ajuns ateu si probail voi ajunge Broker sau ceva printr-o Banca cand termin facultatea.

| iuliana21 a răspuns:

Doctorita...politista..acum avocatahappy

| juno a răspuns:

Cand eram mica vroiam sa ma fac... mireasa rolling eyes. Acum ma mai gandesc la "profesia" asta laughing). Cred ca as vrea sa fac dreptu si sa nu ma opresc la avocat. Insa sunt prea multi ani de pregatire asa ca...inca ma mai gandesc, desi mai am putin timp :-s.

| karra a răspuns:

Cand eram mica vroiam sa fiu veterinar acum ceva totald diferit jurnalist...happyschimbatori mai suntemhappy

| ahaha a răspuns:

Cand eram mica vroiam sa ma fac directoare de banca.laughing Acum vreau sa devin psiholoaga sau avocata.
Dar sunt inca "mica". Mai e timp.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actrita... dar eram prea timida. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mica vroiam sa fiu avion, acum sunt cu picioarele pe pamant.Acum as vrea ministru dar cum stiu ca nu se poate, trec peste, n-o sa se intample nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fermier, acum avocat