| JustEdy a întrebat:

De ce Romania este in Criza? Funda

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Tara noastra e in criza pentru ca a dat faliment ceva banca intr-o tara si de acolo a inceput totul. Tara e in criza si din vina lui Boc si Basescu ca nau minte cum sa conduca tara

14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

*se mira* uitate la televizorwinking

| Bastet a răspuns:

Ca nu si-a mancat pizza cu rahat la timp

*ia stupizi ca nu a raspuns serios*

| Pralină a răspuns:

K avem un presedinte de treabaaa=~p

Echipa TPU REVIVE te roagă să nu mai scrii „fundă„ la sfârșitul intrebării. Oamenii nu trebuie sa raspundă pentru fundițe. Așa că te rog să nu mai scrii așa.
Mulțumesc in numele întregii echipe

| Pisicuța a răspuns:

1. Daca tu ai pus intrebarea la secitune T/A inseamna ca vrei rasp. neserioase.
2.Romania a intrat in criza pentru ca in trecut a imprumutat bani de la alte tari si acum platesc acele "datorii" si s0au cam dus banii straight face.

Răspuns utilizator avertizat
| rockelle75 a răspuns:

*spunând cea mai înţeleaptă replică inventată vreodată*
Ca să-ntrebe proştiiwinking

| HaruhiFujioka a răspuns:

Romania est in criza pentru ca parlamentul a scazut salariile si pensiile. funda?

| AnaEindragostita a răspuns:

Din cauza lui basescu
sau
di cauza ca hoti fura bani rolling on the floor
tu ce crezi?
funta

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu cred ca din cauza conducatorilor astia idioti... Cine e de acord cu mine?

| Băscuţă a răspuns:

Datorita inculturii poate? Si va zic... cultura e pe cale de disparitiesadsad

| NimeniCelebru a răspuns:

Intrebarea asta in niciun caz nu se incadreaza in "trivia/amuzante"
winking

| Angel_5977 a răspuns:

Pt ca asa vrea Basesculaughing

| AndreiP98 a răspuns:

Suntem romani e tot ce am avut de spus. Si spune totul

| Adina_6105 a răspuns:

Pentru că Băsescu a furat voturile celuilalt candidat. și el ca să îl bage lumea-n seamă a furat banii de la pensionari și ceilalți oamenii care muncesc pentru. a câștiga un ban cinstit.
Mă rog. nu judec pe nimeni.
O zi bună.