| gianinutza a întrebat:

E criza in Romania?

20 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Financiara? La mine nu.

| remus a răspuns:

Criza de ROMANII cu verticalitate si sange in vene!

| xibalba a răspuns:

E criza neuronala. Mare criza...

| angella1972 a răspuns:

E mare criza de oameni cinstiti, curajosi si puternici.

| angella1972 a răspuns:

Toti suntem putin crizati, sensei-bro. apropo, la multi ani cu intarziere, sa ne traiesti, sa-ti dea domnul ani si bani, cum se zice pe la noi

| angella1972 a răspuns:

Despre asta vorbeam, pitbullro.au plecat cei tineri si capabili, si dornici de a-si face o cariera prin munca si au ramas cei,, cu experienta,, depasiti dar vezi doamne, persoane de care nu ne putem lipsi pentru ca au imbatranit odata cu firma.

| Andreeagen a răspuns:

Aoleoo si inca de cand numai ca de abia acum un an s-a anuntat oficial... Si numai aia financiara ca de restul crizelor au uitat sa mai mentioneze...

| Orannginna a răspuns:

Criza de oameni care sa mai si gandeasca. Nu mereu, din cand in cand asa. oh go on

Ooof...criza! oh go on

| Gabry a răspuns:

Corect...criza financiara, criza de oameni cinstiti...

| sHock a răspuns:

Din pacate este...
Sper sa nu fie mai rauu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Criza de Bent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce, cine e crizat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer ...nu stiu la ce criza te referi dar daca te referi la criza financiara ...iti pot spune ca da ...eu ma numar printre cei foarte multi oameni care au ramas fara un loc de munca ...de ceva vreme ind omeniul meu nici nu mai pot spera sa`mi gasesc un loc de munca ...asta in conditziile in care anul trecut aveam unul dintre cele mai cautate joburi ...si aveau nevoie de personal luna de luna ...si chiar foarte bine platita... unu om cu experientza mea de aprox 3 ani jumate castiga aprox 600-700 E ...acum ...nu mai castigam nimic multi dintre noi si asta din cauza unora care s`au gandit ca nu mai au de unde sa faca bani si trebuiesc noi legi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Criza la noi este de mult, acum am reuşit performanţa să intrăm şi în comă financiară, bugetarii sunt forţaţi să stea acasă fără plată. Hal de sistem.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se da oameni afara din munca sa intra inconcedi fra plata etc

| M.madallina a răspuns:

SHock, va fi mai rau...

| babyangel a răspuns:

Criza de inteligentaalaughing

| Roxana x a răspuns:

Eu spun ca aceasta criza nu e de azi de ieri, acum se resimte si la case mai mari. Noi, romanii, nu stateam bine nici inainte la capitolul financiar.

| Iuliutza a răspuns:

Da...criza de oameni inteligenti. laughing

Întrebări similare