| maria_7807 a întrebat:

hai sa povestim si noi despre niste profesorii trasnitii. voi ce profesorii trasnitii, ciudati, nebunii aveti prin liceu, scoala etc? povestiti faze sau pur si simplu cum sunt eilove struck hai sa ne amuzamtongue

Răspuns Câştigător
| SunnyMidnight a răspuns:

Eu cred ca tu nu te prea impaci cu profa de lb.romanalaughing

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Hai mai intai sa reducem din "ii-urile" din text, apoi povestim.
Bafta!

| maria_7807 explică:

Eu de exemplu in generala aveam o profesoara de romana fooarte nebuna,urla fara motiv la noi.o alta profesoara mai nebuna era cea de fizica.wow avea un stil al ei care vroia sa nil transmita si noua,oricat de cald sau frig era afara ea purta haine in ajea fel incat sa nu i se vada pielea decat la cap, si maini[vara purta dresuri manusi etc]hhm si la liceu am o profesoara foarte nebuna este prietena cu diriga mea, si orice facem noi orice lucru minor pune mana pe telefon si ne paraste lu dirigalaughing) si odata vrand sa dea cu degetul o pagina dintr-o carte sia lins toata manarolling on the floor

| Vizitiul a răspuns:

Vaiii, eu nu mai am profesori, am decani. Nici nu vreau sa spun vreun cuvant rau la adresa lor, mi-e frica sa nu ma pazeasca din umbra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos scrii! Cred ca ai avut o profa de romana foarte "traznita". Pune mana si invata, corijento, nu mai sta pe TPU pentru a te face de rusine! Te zic lu' tac'tu! Oare, ii pasa?

| maria_7807 explică:

Altceva mai bun decat sa va luati de mine ca am pus 2"i-uri" in plus nu aveti de facut? toti gresim la tastatura.dar na inteleg lumea e rea. daca nu va convine nu intrati pe intrebarea mea.doamne ce oamenistraight face

| dreamout a răspuns:

Pai eu am numai profi nebuni. lololololollaughing
Citez din domnul director~varianta cenzurata~ :
"Mai Crizamtemelor, pe voi cine dracu v-a invatat sa injurati? Bata-va d`zzeu de talibani ca injurati ca in targ. Bata`va agheasma voastra"rolling on the floor
Apoi mai avem pe batranocearolling on the floor "Maaai ommm ce dumnezeeu faci acolo. IEsi afara la operatiunea soparlaaa"rolling on the floor
Proful de mate, vorbeste cu precipitatii de 10l/s, are acelasi costum de 15 ani(treaba verificata), pantalonii rupti in fund, un nas cat china si ochii ca cepelelaughing

fel si felrolling on the floor

| ruxi a răspuns:

Se vede ca nu iti place profa de romanalaughing
mda.nici mie da macar stiu sa scriuhee hee
eu stau in ultima banca singura Ohappy, dar la ora de romana nu mai stauhappy pentru ca vine ea langa mine si ma freaca la cap, unii spun ca ii sunt simpatica pentru ca de fiecare data cad ma asculta eu am inca un punc in plus deoarece stiu sa o mai indulcesc si sa o dau cu periutadevil da o groaza de teme si nu preda bine.straight face
odata i-am dat profei de franca cu o creta miiiiiica in cap.da neintentionat Ohappy vroiam sa ii dau uni coleg care ma enerva laughing si partea buna e ca nu m`a zis dirigai.app si de aiarolling on the floor e o proasta si jumatate chiar daca zice ea ca are 1000000 de doctorate si a venit din spania sa schimbe ceva[da au schimbat`o altii pe ea.] vrea sa avem toti numai 10 pe linie.straight face si ne compara cea ce mie nu imi convinelaughing
alta profa nebuna e aia de istorie e de treaba la ora da.cand e de servici pe hol.ma dispera [ma vede ca vorbesc cu baieti si se uita asa urat la mine.si imi zice da tu ce ora ai.du-te si repetatilaughing]

| Deejay9051 a răspuns:

Eu am profesori nebuni de exemplu profa de romana vrea sa se omoarelaughing