| anutza2013 a întrebat:

imi puteti spune si mie niste bancuri cu animale.
Dau funda tuturor!

4 răspunsuri:
| st3fDub a răspuns:

Ariciul.
"Bula..implineste si el 18 ani..si se duce la tatal lui.

-Tata, azi fac si eu 18 ani. Vezi ca diseara vin tarziu acasa, dar promiti ca nu ma certi, nu ma bati..ca acum sunt si eu major, ce naiba! Promiti?

-Da, mai..promit!

A doua zi de dimineata, Bula se trezeste plin de vanatai..de lovituri. Se duce repede la taicasu:

-Bine, mai tata.ti-am zis ca acum..am si eu 18 ani.pot sa fac ce vreau.mi-ai promis ca nu ma bati!

-Mai baiete, ai venit foarte tarziu acasa, nu m-am suparat, asta e, m-ai injurat..am inteles..erai beat., ai facut-o pe maicata curva, asta e, nu ne-am suparat..am inteles, erai beat., dar cand te-ai dus si te-ai **** pe masa in sufragerie, ai infipt scobitori in el si ai zis : ""De acum inainte, ariciul ramane cu noi!""..pentru asta chiar m-am suparat"

Un individ cu un caine intra intr-un bar. Comanda o bere si zice:
Tipul: - Am un caine foarte destept!
Dupa cateva minute...
Tipul: - Cainele meu este cel mai inteligent!
Lumea din jur se uita, deja, urat la el.
Paharul s-a umplut de tot, cand el afirma:
Tipul: - Cainele meu vorbeste!
Clientii: - Dar, bine, omule! Ne crezi tampiti?! Cum sa vorbeasca un animal?
Tipul: - Hai sa facem pariu! Voi ii puneti o intrebare si, daca nu raspunde, ma scoateti de aici in suturi! Dar, daca raspunde, faceti cinste!
Clientii: - Bine, ma! Ia sa vedem! Ma, animalule, cum se cheama chestia aia din piele, cu care tii calul?!
Cainele se uita in ochii lor si spune:
Cainele: - Ham!
Clientii: - Asta a fost un latrat! si-l scot in suturi pe individ, afara.
Cainele se duce, docil, dupa el si-l intreaba:
Cainele: - Trebuia sa spun lesa?

Un urs se duce la farmacie.
Ursul: - 50 de prezervative, va rog!
Doi iepurasi, in spatele lui, isi dadeau coate si radeau de el.
Ursu' se intoarce, se uita crunt la ei, se intoarce la farmacist si zice:
Ursul: - 52!

In padure, ursul si iepurasul:
- Ma iepuras, vezi prapastia aia acolo?
- Da, ma, o vad.
- Vrei sa-ti arat ca merg cu masina cu o viteza de 300 km/h si pun frana cu 20m inainte de prapastie si nu cad in prapastie?
- Nu te cred, ma!
- Bine, atunci urca in masina.
Se urca iepurasul in masina, isi pune centura si face intocmai cum a spus. Cand sa ajunga aproape de prapastie, ursul il intreaba pe iepuras:
- Cum e, ma, te-ai pisat pe tine asa-i?
- Da, ma ursule, ai fost tare de tot. Da' vrei sa-ti arat ca eu merg cu o viteza de 500km/h si opresc la doar 10m inainte de prapastie?
- Nu te cred, ma iepuras!
- Atunci urca.
Se urcara ei in masina si, ajugand aproape de prapastie, il intreaba pe urs:
- Cum e, ma, te-ai pisat pe tine?
- Da, ma!
- Poti sa te si caci, ca nu ajung la franeeeeee!

O doamna doreste sa cumpere un papagal si, la piata, se adreseaza unui vanzator in acest scop:
- Puteti sa-mi vindeti vreun papagal?
- Bineinteles! Va pot oferi acest papagal, la pretul de 800.000 lei.
- Oh! Este prea mult! Ceva pentru buzunarul meu nu aveti?
- Va pot oferi acest papagal, la pretul de 150.000 lei, dar trebuie sa va atentionez ca a fost la un bordel si vorbeste numai prostii!
Femeia se gandeste ca il va dezvata de acest viciu si-l cumpara. Il duce acasa si-l pune in colivie. Ajuns aici, papagalul incepe sa vorbeasca:
- Meserie! Casa noua, matroana noua, e tare aici!
Vin fetele de la scoala. Papagalul:
- Meserie! Casa noua, matroana noua, fetite noi, e tare aici!
Seara vine sotul. Papagalul:
- Meserie! Casa noua, matroana noua, fetite noi... cunostinte vechi... salut, Vasile!

Un tip se duce sa-si cumpere un papagal, de la un magazin.
Intra el, se uita si vede un papagal frumos, care avea legat de fiecare picior cate o sforicica.
Mirat, il intreaba pe vanzator de ce are papagalul sforile legate de picioare. La care acesta raspunde:
- Daca trageti de sfoara de la piciorul drept, papagalul vorbeste in engleza, daca trageti de sfoara de la stangul, vorbeste in franceza.
- Vai, ce frumos! spuse omul nostru. Si daca-l trag de amandoua odata, ce se intampla?
- O sa cad in cur, bai prostule! raspunse papagalul...

Elefantul a calcat, din greseala, pe musuroiul de furnici. Furnicile, suparate, au declarat razboi elefantului.
Au pornit catre elefant.Cand l-au gasit, au inceput sa-l escaladeze.
Pe la genunchi, cad jumate. Pe la burta, cad jumate din cele ramase. Pe spinare ajunge una. Cele de jos:
- Acum sugruma-l!

Ursu’ iese din viziuna, dupa o iarna lunga de hibernare, cu mare chef de sex. Vestea se duce repede, asa ca toate animalele se ascund, care pe unde. Ursu’, furios la culme si cu o erectie infricosatoare, ajunsese sa rascoleasca tufisurile – unde da peste arici. Ariciu’, ghinionist, abia trezit si el din hibernare, se face ghem de frica.
Ursu’ – intorcandu-l pe toate partile – "Undeee-i pi**a, ma?! Unde ai tu, ma, pi**a?!"
Dupa cateva momente de panica, ariciu’, cu vocea gatuita de frica, zice "Nenea… eu n-am pi**a!"
Ursu’, continuand sa-l rasuceasca febril – "Da’ pe unde vorbesti, ma, pe unde vorbesti?!"

| Seducatorul a răspuns:

O vaca mulgea un taur!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Poti acorda doar o funda.
exceel si STYAOS hau un baietel si-si miau o fetita laughing