| PrEtTyAnGeL a întrebat:

intrebarea asta as pune-o doar din curiozitate, sunte-ti mandri ca sunteti romani?laughing

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da.
*curiozitatea a omorât pisica https://www.facebook.com/....../photo.php *

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

Săraca pisicusă
sad

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Semaiîntâmplă.

| Furculingură a răspuns:

Sunt mândră că-s ţigancă.
Halololeleu.

| zurick a răspuns:

Sunt mandra ca-s romanca, dar as fi preferat secolul 18

| Felys a răspuns:

Asta nu este o calitate,este un fapt,mandra poti fi atunci cand excelezi in ceva,te evidentiezi fata de ceilalti, faci ceva bun pentru societate si pentru tine, nu doar asa ca esti mandra ca ai o anumita nationalitate, eu asa vad lucrurile, si tiganii sunt romani si uite si tu ce lepre ordinare sunt majoritatea covarsitoare

| PrEtTyAnGeL explică (pentru Felys):

Pai trebuie sa se gaseasca 1-2 care sa comenteze la o simpla intrebare rolling eyes

| CinevaNou a răspuns:

Nu, nu sunte-m mandrii.

| Crucified a răspuns:

Faceţi*, Dregeţi*, Mergeţi* etc.

| PrEtTyAnGeL explică (pentru Crucified):

Da stiu sunteti*rolling eyes

| Neverwas a răspuns:

Nu tocmai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu, sti ce fac persoanele curioase?

| PrEtTyAnGeL explică (pentru anonim_4396):

Mor? x_X

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrEtTyAnGeL):

oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea.

| Bia001 a răspuns:

Nu chiar.

Răspuns utilizator avertizat
| Zabbyel a răspuns:

Sunt mandru de cum sunt eu'o love struck asta conteaza love strucklove struck:X

| Roxxxxi a răspuns:

E frumoasa Romania.Pacat ca e locuita laughing.E fain sa fi roman doar ca unii oameni te fac sa nu mai fi mandru ca esti roman si te fac sa iti fie rusine.

| Girl72 a răspuns:

Aproape...

| Adelina16 a răspuns:

Eu DA. Imi iubesc tara.; D