| NoNameJunior a întrebat:

stiu ca pun multe intrebari seara dar atunci imi vin ogramada de ideilaughing
de ce intamplari amuzante ati avut parte in tabara? dar la scoala? fundita la cele mia amuzante!

Răspuns Câştigător
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Paaaai, in tabara de engleza, am vrut sa-i facem o farsa unei " pitsi cu @era ", si noaptea, cand ea isi facea somnul de uratenie, eu si cu inca ativa colegi, ne-am dus in camera ei, si i-am mazgalit mutra cu pasta de dinti. Sa vezi ce super a urlat cand s-a dus dimineata la baie si-a vazut smug.

| NoNameJunior explică (pentru ImYourFuckingNightmare):

rolling on the floor
super! si intamplari amuzante de la scoala n-ai?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns (pentru NoNameJunior):

Pai in afara de faptul ca diriginta ne striga " elefanti cu pene " sau " crocodili cu pene ", nu se mai intampla nimic amuzant...

6 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Pai,pai,pai,era iarna, eu stand la etaju 2, alergam de jos pana sus plin cu bulgari,si alergand dupa un baiat,intra in clasa,fuge la tabla(usa e in partea aialalta) si nu o observa pe diriga(nici eu) dau cu bulgarele,se fereste, la fel si diriga, ei bine... ceea ce a urmat este urmatoarea chestie:

diriga ia bulgarele lipit de tabla si il arunca spre minelaughing
(am diriga de sport)

| NoNameJunior explică (pentru ɔɐıɔ):

laughing
woww! nu am mai vazut diriginte asalaughing

| NoNameJunior explică:

*cele mai amuzante
sorry!

| Empressto a răspuns:

Oho interesanta intrebarehappy, cate sunt de spus pe tema astalaughing.
Hai sa luam o intamplare din tabaralaughing.

Deci eram la mare cu mai multi nebuni eram cazati la un Hotel minuscul ca nul puteai numi Hotel, eu si inca 2 /nebuni obisnuiam sa facem farse cea mai interesanta mie mi sa paraut intr-o seara cand toata lumea dormea (Rupta de beata) am intrat cu astia in camera la alti tovarasi Le-am umplut camera de prezervative(din astea primite de la promoteri pe plaja) l-am ras pe unu pe picioare, lu unu i-am pus spuma de ras pe mana si peurma il gadilam pe fata(sa vezi cand sia tras o palma au au aulaughing da oricum nu s-a trezit era prea beat ) iar pe ultimul l-am scos cu patu in holu mic.big grin