| NoNameJunior a întrebat:

De ce intamplari super amuzante ati avut parte la scoala?

Răspuns Câştigător
| DeCeTeHolbeziLaMine a răspuns:

La mine un tip vorbea despre un subiect care ii placea si normal, vbea super repede si la un moment dat ii curge o bala si el ca si cum nu se intamplase nimic cica ''scuzatima am balit'' si continua sa vbeasca si noi eram morti de ras si profa care era fix in fata lui a inceput sa ''faca misto de el'' in restul orelor... in pauza anterioara un coleg prinde o musca si o omoara, o pune pe o bucata de creta si o lasa pe catedra. Intra proful de fizica in clasa si dupa un timp se ridica nervos si spune,, Credeti voi ca eu nu vad ce faceti, da' eu am ochii de drac si vad tot. Daca mai faceti de astea va ia dracu!'' Dupa vorbele astea linistea se asterne peste sat. Pauza urmatoare am raspandit vestea in toata scoala, si toti radeau in spatele profului de fizica.

8 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Şcoală,în vacanţă?! Sigur te simţi bine?

| DaVà a răspuns:

Teza la mate mi-a facut-o profu'laughing

| SaintJimmy a răspuns:

Ahahhahahahrolling on the floorce întâmplări super-ahahhhahahhahha-amuzante ahhahhahhahaahrolling on the floor

| Broadband a răspuns:

In generala
am venit cu bidonu de bere la ora de religie
se uita ala la mine ca vitelu la poarta noua.

| Asdfasdefta a răspuns:

Pai, am vrut sa chiulim cu oata clasa de la ora de religie. Dupa religie aveam dirigentia. Ne-am luat ghiozdanele si am plecat noi asa mandrii si fericiti.ca na, cine mi era ca noi.
Cand am ajuns la poarta scolii, cel care era in fruntea multimii o vede pe diriga traversand strada, catre scoala. A inceput sa strige "Diriga Baaaaaaa! " Si am luat-o speriati la fuga inapoi in scoala, am uitat sa mai ocolim baltile, sau sa ne mai tinem umbrela deasupra capului. Cand am ajuns in clasa eram uzi pana la burta, si radeamcu lacrimi de ce s-a intamplat.

| iricool1996 a răspuns:

La ora de istorie un coleg de-al meu s-a facut "popa", cu biblie, cruce din creioane si mantie cu care spovedea.Biserica este chiar langa fereastra noastra, iar clopotele se mai auzeau uneori.Colegul meu cerea voie profului sa mearga sa traga clopotele.Chiar a spovedit un bodyguard!

| Raluu01 a răspuns:

Sunt multe:-J laughing

| CeDo a răspuns:

Pe mine in ora de istorie ma fura nentu Bau-bau in lumea viselor ca e bulangiu si a venit aia de istorie si imi dadu un catalog peste capau de ziceai ca tragi cu tancu...sracutul meu capcryinglaughing