| GugalPunctRo a întrebat:

Am auzit ca acesta este un site unde oamenii te ajuta daca ai probleme si altceva.Va rog foarte frumos sa ma ajutati.Am o problema. Povestea incepe asa:
"Eram cu clasa intr-o excursie.Am mers la un pod ca sa vedem cate de curata este apa. Un coleg prost si handicapat m-a impins jos pe scari, si m-am lovit la cap...,,
Acum nu mai stiu cum ma cheama, cati ani am, unde m-am nascut si cine sunt parintii mei. Daca m-ati putea ajuta.Va rog frumos! Am nevoie de ajutor ca maine ma duc sa imi fac pasaport si nu gasesc certificatu' de nastere.Va rog sa imi spuneti cine sunt! Dau fundita!
Multumesc!
Nu uitatisadT/A).

Răspuns Câştigător
| BigBang a răspuns:

Buna Thetraceur.
In primul rand iti urez:bun venit printre noi! Si da, aici pe acest site ne ajutam reciproc si orice problema ai avea, intotdeauna cineva iti va raspunde la intrebari si poti si tu dealtfel raspunde si da sfaturi utile celorlalti.Cel mai important e sa iti pese si sa ai bunavointa.Acest site a fost creat ca sa ne ajutam reciproc si tocmai de aici vine si numele de TPU(toti pentru unul). Adica, toti pentru mine! Da ce te mira draga, nu stiai ca acest site a fost creat pentru mine?
Uita-te si tu ca sunt 100 000 de utilizatori, care vorbesc toata ziua despre mine.Trebuie sa iti mai spun ca atunci cand pun eu o intrebare lumea imi da inteligent, chiar daca nu au habar despre ce vorbesc eu; uita-te la profilul meu ca am 10milioane inteligenti.
De amuzant, nici nu mai spun; ca numai un raspuns cand dau, rade lumea de creapa; am 100milioane voturi amuzant.
Toata lumea de pe acest site ma cunoaste si stie cate fac eu pentru TPU si cat de folositor le sunt tuturor; Mai ales cand sunt tristi, oamenii vin aici si eu ii fac sa rada, sa uite de tot.Tocmai de asta am 100milioane folositor.100 de milioane de barbati mi-au multumit ca le-am omorat soacra. Misto baba,avea simtul omorului,a ras pana a crepat(dumnezeu so ierte).Dar hei, trebuie sa ne ajutam intre noi.
Asculta-ma baiete, nu avem mult timp!
Daca vrei sa traiesti nu iesii zilele urmatoare din casa si stai pe TPU 24/7, numai aici esti in siguranta.Deghizarea ta intr-un pustan impiedicat ti-a iesit de minune.Nu uita sa imi dai funda,doar asa o sa iti pastrezi aparenta,de impiedicat cu picioarul in ghips.
Totul e doar o conspiratie!
Esti Luke Skywalker,o forta a binelui,un jedi cum a fost si tac'tu,un luptator care lupta impotriva raului si scopul tau e sa il invingi pe Darth Vader.
Fiule! Sunt eu,bunul tau prieten Obi Wan Kenobi,asculta-ma cu atentie Luke:tu stapanesti forta,esti cheia pentru castigarea acestui razboi intergalactic.
Stiu ca nu iti amintesti nimic,tocmai pentru-ca ai calatorit in timp dintr-un alt univers,printr-o gaura de cheie,impreuna cu Degetica.
Luke! Crede in mine si redescopera-ti puterea,trebuie sa ai forta Luke, depinde de tine sa imi salvezi fundul.
Ceea ce citesti tu este scris de o holograma digitala computerizata, eu sunt prizonierul lui Darth Vader.Vader l-a prins si pe tac'tu si pe fratele meu, Pinochio.
Darth Vader a adunat pe cei mai mari mercenari si intentioneaza un razboi interstelar.Scopul lui e sa spele mintile oamenilor.
Am reusit sa fur o monstra din materialul care spala creierul si ti-l trimit.http://www.youtube.com/watch?v=4MSjCxV4smw
Luke,orice ai face nu asculta, efectul de spalare al creierului e ireversibil si daca ajungi la 1 o sa ai halucinatii, o sa te crezi buricul pamantului. Daca asculti mai putin de 10 secunde, poti totusi incerca acest antitod:http://www.youtube.com/watch?v=t0j_Cq32PzA
Singura cale sa iti amintesti totul si sa iti redescoperi forta e sa treci prin momente extreme de panica si frica.
Arunca-te de pe un bloc inalt de 10 etaje si gaseste forta in tine.Ai incredere in mine Luke si arunca-te in gol.Esti un jedi.Sansele sa ma insel sunt mici.
Mesajul este codificat in TPU-aiureala si o forma grava de paranoia,numai un jedi poate intelege natura acestui mesaj.
Nu uita sa ma votezi cu inteligent, iar colegul tau prost si handicapat, cu folositor.
Eu sper ca te-am ajutat.Numai bine, fiule!
Asculta-ma!
Orice ai face nu te uita in spatele tau.
Inainte sa te arunci de la etajul 10, nu uita sa imi spui ce tare sunt si sa ma pupi in fund cum fac restul userilor.Trebuie sa pastrezi aparentele Luke.Forta gravitatiei fie cu tine fiule.
Glumesc bineinteles, nu lua postul ca atare.Mi-a placut intrebarea pusa de tine.Chiar amuzanta la prima vedere.
Lukeeeeee! acum vezi pana unde se intinde conspiratia.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca o postezi la d/s sau adolescenti macar 40 % din cei care raspund o sa o ia de buna!
*pariu pe o gogoasa...*

| PinguinuL a răspuns:

Ai auzit prost!batting eyelashes

| Comy a răspuns:

Daca nu stie nimic despre el de unde stie ca ii trebuie pasaport?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pentru @Thetraceur :

Fiom!, hai acasa! te asteapta mă-ta aici in ploaie, si tu nu! că Betmen! betmen!

| ProjectJackpot a răspuns:

@BigBang,am avut rabdare sa-ti citesc tot mesajul ala lung si inutil (n-am ce face la 1:22 am) si m-ai facut sa rad cu lacrimi rolling on the floorlaughing (probabil lacrimile sunt de la intepaturile de tantari.)Ork, tnx
@Clannad, Ioan P**a (ai gasit si FB-ul lui) laughing)

| Dannalc a răspuns:

Te cheama Ioan Pu*a

asta e facebook-ul tau http://www.facebook.com/profile.php?id=1502298478
Ai 56 de ani si esti dat in urmarire generala in 12 state americane sub acuzarea de pedofilie si crima! Esti acuzat in india si china de viol si furt! Asa ca te sfatuiesc sa stai la "umbra".iti place justin Biberon si ai fost casatorit cu Baba Vanga, ati avut 23 de copii, plus altii 4 din relatia cu soru-sa lui Vanga :|asa ca ai multa pensie alimentara de dat :|

Te compatimesc

| Dannalc a răspuns:

@ProjectJackpot

Inca lucrez la el straight face

| Dannalc a răspuns:

Cu placere prietenul meu, cu placere!

Răspuns utilizator avertizat