| bogdan1004 a întrebat:

am o problema cu un coleg de clasa care nu imi da pace s-a legat de mine azi m-a lovit si i-am tras un genunchi in "bijuteriile familiei". Daca maine incepe din nou ce pot sa fac ca sa se linisteasca. Daca merg si depun plangere la politie se rezolva ceva? Raspuns Repede.TRebuie sa ma duc cu parintii sa depun plangere sau pot sa ma duc singur? Raspuns va rog repede

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vorbeste in primul rand cu dirigintele. Nu il mai lovi fiindca daca pateste ceva vei fi acuzat de "vatamare corporala".

| bogdan1004 explică (pentru Abh):

Dupa ce ma bate?laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Violenta atrage violenta.