| Brioşicazburătoare a întrebat:

Se spune ca daca iti pui busuioc sub perna in nopatea de Boboteaza iti visezi ursitul. Eu mi-am pus si nici nu stiu ce am visat. Voi ce ati visat? Ati vazut chipul persoanei respective sau cum?

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe Bloody marywinking

| Pralină a răspuns:

Frateeeelaughingunu cu vreo 3 metrimai mik [plehh nici chiar]blondutz cu nsite semne pe fata careia ii place albastru avea ochii verzi (buuuun genu meu)laughingera in trening albastru si cu o sapca neagra cu un craniu pe ea.confused Deci care dintre voi ii ala fratzilor?laughing

| Raisa a răspuns:

Eu am visat doi caini facand SeX O. o.
jur!big grin
erau de aia de lup. ditamai cainocii rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eraaa:
O baba cu mutra stafidita a dat buzna in biserica si a inceput sa urle:
-Ba, copchilu' vostru o sa ajunga un baiat rasfatat pe care il plac fetele.
Eu atunci m-am enervat si am scos din scutec un pistol semi-automat si un Uzy si am impuscat-o pe baba aia.
Atunci parintii mei mi-au luat armele si le-au consumat pe preoti si calugarite, dupa aceea au descoperit ca mai am o mitraliera si au impuscat restul tablourilor.
Eram un bebelus inteligent!