| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Vreau sa știu dacă este un semn, sau doar mi se pare
Acum doi ani, de bobotează mi-am pus pentru prima data busuioc sub perna, in noaptea aceea am visat un băiat foarte înalt, puțin grăsuț, nu se vedea prea bine chipul, doar silueta.
Si m-am decis sa îmi mai pun încă odată busuioc sub perna într-o zi când se visează ursitul, iar în noaptea aceea am visat un loc de la țară pe unde mergeam când eram mai mica.
Au trecut 2 ani de atunci, iar acum câteva zile am cunoscut un băiat (înalt, puțin grăsuț), iar în noaptea dinainte sa cunosc acest băiat (acuk cateva zile) am visat fix locul pe care l-am visat cand mi-am pus busuioc a II- a oara, iar în vis era o nuntă
Acum vreau sa știu dacă este doar în mintea mea, sau este chiar un semn faptul ca am visat fizicul din prima seară cand am pus busuioc, la fel și locul din noaptea cand am pus a 2- a oara busuioc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar in mintea ta, ca doar mintea noastra generaeza aceste vise si imagini, fiind infleuntate de ce vedem, stim, gandim sau am visat anterior.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Visele sunt doar informatiile pe care subcontientul nostru le proceseaza in timp.Deci da, e doar in mintea ta, nu exista astfel de smecherii magice de prezis petitorul etc.

| johnnny123 a răspuns:

Este doar în mintea ta

| daniela1107 a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile?