| miiiraaa a întrebat:

Azi vreau sa fim veseli si sa ne simtim bine cu totii! happy

ce ziceti imi povestiti si mie cateva din cele mai haioase intamplari ale voastre? >:

Răspuns Câştigător
| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Buna big grin

pai eram mai mica si nu stiam tongue cred ca aveam vreo 5 ani thinking i ar matusa mea este medic ginecolog si avea intr un sertar multe prezervative laughing i ar eu le am luat si le am umflat crezand ca sunt baloane laughing am mai chemat si o fetita care o cunosteam si umflam amandoua la "balonase" laughing iar matusa atunci trebuia sa vina cu oaspeti si au gasit casa plina de prezervative laughing

eram cu mai multi amici eu fiind cea mai mica nu prea stiam ce e rau si ce nu laughing iar unu dintre ei mi a zis sa arunc cu un bolovan in autobuz cand opreste laughing am aruncat iar soferul s a dat jos si ma alerga rolling on the floor

eram la bunici si pe la mine venise un vecin de peste strada de aceeasi varsta cu mine si ne am jucat cu papusile iar la un moment dat vine si mama lui si ne am uitat impreuna peste pozele cu el cand era la mare laughing (avea si o poza gol cu bunica lui care il tinea in brate rolling on the floor )dupa ce a plecat mama lui eu i am zis dar eu nu am asa intre picioare rolling on the floor la care el mi a zis da cum ai ia arata rolling on the floor si ne uitam unu la altu in pantaloni rolling on the floor pana cand ne a prins bunica laughing

sunt mai multe de povestit happy

bafta!

3 răspunsuri:
| Horyka a răspuns:

M-am dus la paine trebuia sa cumpar paine batut in coaja de cartof rolling on the floor si i-am cerut vanzatoarei paine batut in coaja de ****laughing)

| KeepCalm a răspuns:

Am fost in tot cartieru` sa cumpar smantana de porclaughing Si ma certam cu vanzatoarele ca nu vor sa imi arate raftulhee hee. Cand am ajuns acasa mi s-a spus ca a fost o gluma. aveam 11 anihee heelaughing)

| BEBE_6063 a răspuns:

am gresit odata camera de hotel, eram manga, bine ca au fost oameni de inteles familia respectiva ca ma alegeam si cu ochii umflati, chestia e ca m-au lasat sa dorm pe covor pina dimineata laughing