| urbanghost a întrebat:

Vreau sa destind atmosfera putin, asa ca am sa va rog sa povestiti aici cele mai haioase intamplari care vi s-au intamplat...

Răspuns Câştigător
| Bianca_4346 a răspuns:

Pai... e foarte jenanta faza dar cum aici toti suntem sinceri am sa povestesc...:eram mai mica, vreo 11-12 ani si trebuia sa ma intalnesc pentru prima data cu un tip.Acasa m-am pregatit...tot ce se poate face dar am cam insistat cu pudra si culoarea tenului mi-a iesit ca intr-un film de groaza...foarte alba...cand am ajuns la locul intalnirii, dupa un timp baiatul nu a mai rezistat si m-a intrebat daca ma simt bine...va imaginati ca saracu' baiat a crezut ca mai am putin si lesi... a fost penala faza... dar totusi am scapat cu bine...laughing

1 răspuns:
| greg a răspuns:

Am ramas cu masina pe plaja pe la 2 noaptea si m-a scos un tractor abia la vreo 6 dimineata.Culmea e ca era si frig de iti trebuia geaca, desi era abia inceputul lui Septembrie big grin Radeam dar imi si venea sa plang dupa cate incercari esuate sa scot masina avusesem.Culmea:ce credeti ca a facut ca eu sa raman in nisip? O lopatica de jucarie laughing)))