| ParanoidKidu a întrebat:

I-auziti ce spun unii:Justin Bieber este cel mai bun cantaret din lume. Mi se pare o prostie. Michael Jackson, Madonna, Celine Dion, Madalina Manole etc astia is cantaretii adevarati. Voi ce credeti despre afirmatia aia?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Tu l-ai auzit cum canta pustiul ala live? O combinatie dintre sunetul produs cand zgarii tabla si cioflairaised eyebrows
Eu nu zic, de frumusel e, dar i s-a cam urcat faima la cap si s-a obisnuit ca fetele sa ii lesine la picioare

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nuht frate, eu nici nu am auzit de pustiu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah prostilor voi nu vedeti ke frumyx knta baiatul asta...are si voce.tongue