| HelloKitty_9514 a întrebat:

Michael Jackson sau Justin Bieber? De ce Justin? De ce Michael? big grin

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Cică michael jackson e "cu rocku"
rolling on the floor
te reneg, român prostănac! nu-mi vine să cred că-s de acelaşi neam cu un puţan care nu face diferenţa între pop şi rock, şi se mai şi laudă pe net cu asta.

32 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Cum adica Michael Jackson sau Justin Bieber?:|
Esti mahmura(scuze de intrebare)
Mai vrei sa si argumentez
Ok...hai ca imi irosesc 6 minute din viata pentru o intrebare in care nici macar nu ar trebui alaturati cei 2(mare ti-e gradina)
Michael Jackson:
Cel mai cunoscut cantaret POP.
Regele!
Miscari extraordinare!
Una dintre cele mai bune voci
Si inca odata REGELE!
Jiustin Bieber:
Copil cu mucii in gura si pantaloni lalai(orobili)
Voce de mata calcata de tramvai
Fata de capac de WC
Rectific:Voce deloc
Freza de...Doamne fereste nu pot sa spun asa ceva:D
Aa si data viitoare nu mai alatura un rege cu un gunoi ananim de 16 ani' ca poate te trezesti cu un glont in cap(sfat prietenesc)
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| yumeee a răspuns:

Michael Jackson îi putea fi străbunic limbricului ăluia.

| Kenny a răspuns:

Aoleu, ma lasi ma? Iti dai seama ca toti infara de cei care vor raspunde la caterinca vor zice de MJ, ca acu s-a trezit tot popopu' de vreo 2 anisori sa-si dea seama cine a fost MJ si`l tot pupa`n dos [hai sariti cu concluziile ca am ceva cu el, habarnaveti oh go on] Si nimeni nu zice de Iustinel ca e mai tare, ca daca esti fan JB ii crima pe site'ul asta [nu ca ar fi ceva rau, JB suje]
Hai pa :*

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Michael Jackson, fara indoiala.Motivul:
Nu putem compara regretatul rege al muzicii pop cu... Justin Bieber ("Giastin Bibăr", sa stie toata lumea la cine ne referimhee hee ).

| dede070707 a răspuns:

E ca si cum ai compara o ciocolata Milka cu o ciocolata Africana. serios acumlaughing

| ruxi a răspuns:

Justin ca`i viu laughing \m/

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Michael Jackson pentru ca JustinBieber e atat de naspa.Mai bine s-ar omori.

| Anonima_5812 a răspuns:

Michael Jackson...pentru ca are o voce incredibila si nu se conpara cu un copil fitos

| username23 a răspuns:

Michael Jackson, de fapt nu-i prea ascult nici pe unul nici pe altul, dar sunt niste cintece de a lui M. J pe care le favorizez. Eu am ales M. J deoarece a avut mult mai multa experienta si cariera decit are acum J. B, are un glas mai bun, a fost regele muzicii, si are mult mai multe cintece fain. J. B e doar un cpoil pe linga M. J

| Sn00pY a răspuns:

Michael Jackson doar numele iti spune tot

| Dragotta a răspuns:

Justin bieber nu-i bun de nimic Michael Jackson ramane cel mai bun

| BlAcKLioN a răspuns:

Michael viola copii iar Bieber e un idiot deci nici unu tongue

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Nici unu!

| Kitteny a răspuns:

Eu kitty, tu kitty.ne potrivim:*laughing michael jackson pentru ca e marele geniu al muzicii pop pe cand justin bieber ar putea sa fie fiul luilaughing Categoric michael pentru ca a facut mult mai mult pentru lumea in care traim si a dezvoltat cultura muzicii pop fata de si. b care ne'a ranit timpanele:* pup you kitty... fundita?

| Kitteny a răspuns:

Ca si cum ai alege intre viermi si pizza!big grin

| Dreamy a răspuns:

Nibiunul...amandoi sunt VARZA

| PinkTerror a răspuns:

Cum poti compara MICHAEL JACKSON cu idiotul ala...

serios... doamne8-)

| HelloKitty_9514 explică:

Nu il compar pe Michael cu justin! il urasc pe Justin si il ador al naibii de tarehappydar am vrut sa vad ce raspundeti.peace sign

| HelloKitty_9514 explică:

BlavKLion straight face esti trist, frate! cum poti sa spui ca Michael era un violator!? a fost, este si va fi cel mai minunat om de pe pamant. pentru ca o legenda nu moare niciodata. El din contra iubea foarte mult copii.si-ar fi dat viata pentru ei. oamenii ca tine l-au distrus!

| loveyourlifeis4ever a răspuns (pentru HelloKitty_9514):

Draga HelloKitty daca il iubesti pe MJ inseamna ca trebuie sa-ti vorbesc cu respect caci MJ nu afost (de asta ii spune MJ4ever) ci este 4 ever king of POPinsa nenorocitu de BabyJUSTIN are o voce frumoasa de este prea handicapat-idiot-nebun-prost-tantalau-nesimtit ca sa-l placa cineva ...doar niste fete ce cauta dragoste in loc de talent i-ar fi MARE FAN"!

| bangau91 a răspuns:

Scuze ca iti zic dar intrebarea asta e prea penibila.nu ai cum sa compari pe copilul ala cu MJ. Sa fim seriosiwinking

| reky a răspuns:

Oricine in afara de biberon

| Play_8291 a răspuns:

Omfg omfg omfg cum poti sa compari un rege (MJ) cu un cersetor (jb)? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, nu mai pot eu cu Justin Bieber asta! Macar de l-ar ajunje pe Michael, iar daca da coltul mai repede, ar fi o usurare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:O:O:O Cum poti sa spui jb? Ai innebunit? nu poti compara un REGE cu un limbriclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber. l-am ales pe el deoarece canta mai linistit pe cand michael jakson e cu roku si mie nu-mi place rocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson de 1OOO de ori. Nu il suport pe copilu`ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael fiindca melodiile lui bieber (ma scuzati de expresie) sunt de rahat iar justin are voce de fata

| LeXx_3565 a răspuns:

Justin laughing) mai bine decata Michael.

| joaniss a răspuns:

Cred ca ti-ai primit raspunsullaughing) Daca tot nu esti lamurita... te lamuresc eu! Cum poti compara cel mai venerat apreciat si premiat artist cantarets si cum vrei tu sa-i mai zici. Michael Jackson cu un incepator care s`a lansat pe banii lu taticu`si care e foarte obsedat de ce mai apare nou despre el in presa?! nu exsista comparatie.Clar Michael Jackson:X! Rip