| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU; despre vampiri e povestea asta; adică vreau să spulber la fete visu cum că viața, lângă un vampir d-ăsta periculos, ar fi o mare jmecherie! pentru că nu e; deci a apărut seria 3 la „jurnale"; Ștefan-șantajatu, a plecat cu șefu la toți vampirii, Klaus, care e un bătrân la vreo 500 de ani (ăla boșorog, nu noi ăștia la 40!), și s-a apucat de mușcat fetele -de Ștefan zic- care el era un băiat sufletist, și milos, că d-aia-l iubea Elena - bunăciunea aia nehotărâtă, topită și ea după colți de vampir, cum e și normal; bun; Damon, fratele mai fără scrupule-așa, s-a combinat cu una mai purie, da* bună și ea, asta după ce tot el se pupase un pic(când era bolnav de mușcătura vârcolacului) tot cu asta mica -Elena-confuza! care acum, in primul episod, nu știu cum face (am văzut doar 10 minute), îl surprinde gol pușcă, dar cu clăbuci pe el, și îi aruncă dezgustată un prosop-lui Damon zic-să își acopere organul nud! care organ, filmul nu vrea să-l de-a pe post, ceea ce pe mine m-a cam deranjat un pic, că eram și eu curios, să aflu, cum ar veni, ce are vampiru în plus față de mine! în afară de colții ăia, adică! nu?; in fine; ideea e- deci că n-am să înțeleg niciodată ce au văzut fetele la ei, așa mai deosebit, din moment ce sunt la fel ca noi:afemeiați, egoiști, încrezuți, etc-etc, plus că fac și ei faza aia, când dispar și uită să mai sune! cum a făcut Ștefan; de-l caută disperata aia - bunoaca!
dar totuși poate-or fi buni la pat, mai știi?
da; bine; cam asta era problema! adică problema e... cum poți să bagi, frate, bani în porcăriile astea? acu pe serioaselea: chiar o exista vampiri care să nu-ți poată intra în casă, dacă nu-i faci tu un fel de invitație specială?
și de ce nu-i și la noi așa, cu fantomele, sau cu ce naiba or fi ele, de exemplu? nu? de e musai să te duci la popă, să te rogi de el cu bani, și abia-abia se lasă înduplecat să vină cu apa și toate alea să te scape de musafiru care-ți deschide sertarele și dă cu oalele de pereți!
și poate tocmai d-aia sunt fantomele astea așa de rele! din gelozie! nu? pe ele de ce nu le iubește nimeni?
"bine, frățioru, dar Ghost(Fantoma mea iubită), ce-a fost?"- o să mă-ntrebați;
...aia e altă combinație, să nu amestecăm lucrurile; ăla a fost un film!
ok; cam asta e; mă plictiseam; e greu cu fetele astea când pleacă la shopping!

Răspuns Câştigător
| Pufi1999 a răspuns:

Eu am citit Interviu cu un vampir

aia da carte cu vampir si a fost publicata acum creca 20 de ani

are si film cu Brad Pit Tom Cruise Kristen Dunst Antonio Banderas

n-am vazut filmul, da lumea spune ca merita vazut

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fantomele chiar exista omule

...si daca imi apas nasul se deschide o usa secreta spre taramul magic din Narnia.

| ȘtefiȘtef a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Pot să îți apăs pe nas?

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru ȘtefiȘtef):

Da,dar vezi sa nu-l sperii ca poate sare de pe fata mea si fuge

| Fragile a răspuns:

Câtă imaginaţie.

| lalalalallll a răspuns:

Dacă chiar crezi că am stat să citesc totul...

| Ţepeşu a răspuns:

Am citit tot, dar nu am inteles nimic.

| MâţulMov a răspuns:

Bai deci ce ai scris tu aici e asa de, de,... n-am nteles dacat ca ai prea mjultta imaginatie happy

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Kilometraj

| Bot a răspuns:

Tl; dr, oricum nu cred ca era ceva interesant.

Răspuns utilizator avertizat
| Mindreader13 a răspuns:

Filmele și serialele cu vampiri sunt niște căcaturi. prietenelor mele le plac chestiile gen twilight și jurnalele vampirilor, apoi zic că eu aș fi nu știu cum pentru că nu-mi plac. eu trimit vampirii în **** mamelor lor bătrâne de 1000 de ani.

| epurel a răspuns:

Too long , didn't read .

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oaaa viata langa un vampir cica e mare "jmecherie"(doar pana acolo am citit).Hai sa vedem ce-i asa tare.
Vampir=Dead=sange care nu circula=no erection=no sex=no copii=ai trait degeaba daca n-ai lasat mostenitori
Alt punct de vedere.
Vampir->monstri insetati de sange->pericol inimaginabil->moarta
Deci to be a vampire=a curse, not a blessing!

| denisssssss a răspuns:

Lol