| Crinaaaaa a întrebat:

Cu cine va ramane Elena? Cu Stefan sau cu Damon?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu Stefan.Sigur.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Te referi la urmatorul episod? Episodul19? Eu cred ca cu nimeni, avand in vedere ca acum si-a oprit sentimentele si se poarta ca o bi*ch.

| Erzaa a răspuns:

Inca nu se stie cu cine va ramane. Totu va fi un mister. Chiar si cei care fac acest serial nu s-au decit, deaorece sunt multi care le plac mai mult Damon decat Sterfan si invers, su nu se stie cum va fi impactul acesta pentru fani. Mie imi place de Damon, cu el vreau sa ramana, nu mi-ar placea sa ramana cu Stefan.

| lifeonlyforlove a răspuns:

Imi pare ca cu Stefan

| LovehopeTrust a răspuns:

Clar cu Stefan #Stelena4Ever :X

| KinderBeiib a răspuns:

Trebuie sa ramana cu Damon; x ~DELENA FOR EVERR~; x; x

| Crispor a răspuns:

Stii cumva daca a aparut episodul 19 din sezonul 4?

| KinderBeiib a răspuns (pentru Crispor):

Vinerea asta apare happy