| sonia7026 a întrebat:

Elena va ramane cu Damon sau cu Stefan?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu Stefan din pacate sad
Mie mi-ar fi placut cu Damon love struck

| AlinnutSsa a răspuns:

Nu stiu. Dar sper sa ramana cu Stefan!
Stelena!
In carte [ultima] cica [nu am citit`o inca, mi-a zis cineva] ca moare Damon, si s-ar putea sa invie. Pe internet circula vestii cum ca ramane cu Damon si ca vor avea 4 vampirei/vampirusi. Altii zic ca ramane cu amandoi. Nu se stie sigur. Dar Stefan a fost primul care a fost cu Elena ar fi normal sa ramana cu el love struck:Xlove struck

| AleeSsandraa a răspuns:

Eu am citit cartile toate si in carte Damon moare dar nu este adevarat ca poate invia si Elena ramane cu Stefan dar in serial s.ar putea sa fie totul schimbat radical. Nici nu s. a terminat serialu' mai precis sezonu si voi vorbiti de sfarsit.

| sonia7026 explică:

Frumos ar fi sa schimbe scenariul si sa ramana cu Damon.In caz contrar, vor fi multi fani dezamagiti

| sEEk8 a răspuns:

Cu niciunu mor aman2

| Anonima5550121 a răspuns:

Elena va ramane cu Damon. La inceputul sezonul 4 ( mai exact episodul 6 ) ea il indeparteaza pe Stefan, spunandu-i ca sentimentele ei pentru Damon sunt mai puternice decat pentru el.
Si, ea i-a spus regizorului ca vrea sa fie cu Damon, iubitul ei din viata reala, si in serial.

| funkiehair a răspuns:

Cu Stefanwinking