| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am cumparat o tableta grafica wacom bamboo pent/touch am bagat cd am instalat ce a aparut acolo (de doua ori) si mi-a aparut un program "bamboo dock" dar nu imi merge tableta.
nici cu pixul nici cu degetul. ce pot sa fac? plssssssssssss ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Vezi categoria?

| Musique a răspuns:

Amuzanta gluma.

| Kazimir a răspuns:

Ce am mai râs...

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Kazimir):

Iesti proasta.

P.s. co co co co combo-breaker

| PotcaPădurii a răspuns:

Buna TPU. Mi-am luat Sa-miSugi cu abonament OLingi. Am o problema cu el. Spune ca trebuie sa pun bateria in el, dar nu merge cu TaciSiBag si nu stiu ce sa fac. Si am nevoie urgenta, altfel masa care zboara ma va intreba de ce pisica latra mov.
Cam asa e intrebarea ta pentru mine, din moment ce ai pus-o la categoria gresita. Raspunsul meu: Negru.

| AlinaaAli a răspuns:

De foarte mult timp nu am mai ras asa!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Acolo scrie "bamboo d`ick", n-ai vazut tu bine.