| MSunShineM a întrebat:

Buna TPU.Nu cred ca este potrivit sa va intreb insa am nevoie de ajutor cat mai repede.Imi trebuie un articol de ziar sportiv sau artistiv. Puteti sa imi dati cateva idei?
Multumesc anticipat!
P.S Scuzati-ma pentru categorie.

8 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Doamne, e a nu stiu cata oara cand vad : "scuzati categoria"... voua va e lene sa cautati categoria potrivita sau ce?!

| MSunShineM explică (pentru Speed99):

Stii ceva eu am pus o intrebare vrei sa raspunzi bine nu vrei foarte bine.Te crezi mai important/a daca te bagi in seama aiurea?

| αɴι28 a răspuns (pentru MSunShineM):

Ia nu te mai lua tu de Speed si de Alle! Ce ti-au facut? A, gata, stiu! Au pus in evidenta faptul ca esti prost/proasta! Stiu, stiu..Adevarul doare!

| Speed99 a răspuns (pentru αɴι28):

Awww asta cred ca l-a durut...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru αɴι28):

Multumesc ca imi iei apararea, esti de treaba din cate vad happy. Si chiar ai dreptate, chiar este un/o mare prost/proasta!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Un singur lucru:Nu mai pune intrebari de genul asta aici, nu vei fii decat luat la critici.

| MSunShineM explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Puteai mai bine sa nu raspunzi.Eu am cerut ajutorul nu sa imi spui tu mie unde sa pun intrebarea.Crezi ca esti mai importanta acum ca ai scris asta? Nu va mai bagati in seama ca nu are rost. Stiu foarte bine unde am pus intrebarea si mi-am cerut scuze.De fiecare daca cand m-am uitat la intrebarile celorlalti si am vazut ca au gresit dar nu am comentat spre deosebire de tine. Nu stiu pentru ce ti-ai m-ai facut cont daca nici nu dai raspunsuri.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru MSunShineM):

Daca vrei sa stii, sunt activa pe T/A si doresc sa ajut. Daca tu habar n-ai cum sunt cei de pe T/A...mai bine "documnteaza-te"