| MabelPines a întrebat:

Spuneti-mi niste faze comice de la scoala.
Cea mai tare primeste funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Profesorul de matematica ne dadea 10 daca eram prezenti la ore si daca lipseam ne dadea 9.
-Profesorul de matematica motiva absentele de la toate orele incat directorul a aflat si nu ia mai dat voie sa foloseasca catalogul.
-I-am spus profesoarei de engleza daca s-a imbatat la majoratul celor de a 12 a
-Am cazut de pe scaun in ora de muzica.
-Colegele mele isi indreptau parul in ora de romana si de engleza plus nici nu mai zic in cea de matematica.
-Un baiat o inceput sa paruiasca o fata dupa ce aceasta i'a tras una peste fata de i-a curs sangehee hee
-Profesorul de geografie ne facea prosti cu orice ocazie.
-Profesorul de romana ne-a cerut un eseu despre un persoanaj dintr'o opera literara si un coleg a adus un eseu despre flori (acesta nici macar nu il citise, il luase de la verisoara lui).
-Profesoara de biologie la 12 : 30 PM a spus ca s-a plicitsit si a iesit din clasa.
Colegul meu i-a luat catalogul profului de matematica si a fugit cu el afara.
-In generala proful de mate se dadea pe gheata cu colegii mei de scoala si a cazut jos.
Un coleg de generala(nu era in clasa cu mine) a venit in scoala cu o scandura sa o bata pe profa de engleza.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ieu ciordeam si m-a prins dascalul la furat.am bagat ceam manglit in chiloti si i-am zis ca so sculat ca sa nu ma prind si sa ma bata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce ai ciordit, pixurile? rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Unu mazgalea pe cartea altuia si ala ii spune e cartea mea nenorocitule si profa era langa ei cat am ras atunci laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

rolling on the floor rolling on the floor

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu eram in spatele lor si ma pisam pe mine de ras laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ti-au sters intrebarea? Ce nemernici...(._.)

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda.sunt mai rai decat gaborii astia.gaborii pedepsesc pe infractori, dar astia ataca orbeste.era o intrebare decenta si amuzanta.

| MabelSmileyForYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ii noul meu cont, ca nu mi-a mai mers parola...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pix?! Da-te mai incolo de saracie!