| Simonaaaaa a întrebat:

Vreau sa ii fac celei mai bune prietene o farsa impreuna cu iubitul ei. Idei ceva?

Răspuns Câştigător
| vangheliss99 a răspuns:

Am eu o idee, spuneti tu cu iubitul iei ca mergeti la ea acasa so luati, da cumpara si tu colorant rosulaughing, apoi pe undeva pe unde nu trece lumea, el sa-si puna colorant rosu pe piept, gat unde vrea el, si ia-ti ceva care iti lacrimeaz ochi, iar apoi sun-o disperata zi sa vina ca a fost atacat iubitul ei cu cutitul, da sa nu sune la 112happy zi ca ai sunat tu, ea vine vede incepe sa planga (cred) si apoi el se trezeste si paccc. pacalealaaaaaa.laughing

| Simonaaaaa explică (pentru vangheliss99):

Asta-i bunalaughing

| vangheliss99 a răspuns (pentru Simonaaaaa):

Mda ar fi, da ai grija cum reactioneaza, ca daca reactioneaza urat... marog. FUNDA? dc nu-mi dai, telog eu flumoslaughing

10 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Picteaza-l pe iubitul ei cum te-ai pictat pe tine si spune-i ca a fost batut si mai inventezi tu cevawinking

| Marct a răspuns:

Vezi care e parerea ei despre farse. Sa nu te trezesti cu vreo reactie neplacuta.

| vangheliss99 a răspuns:

Hey simonaaaa, a trecut 1 Aprilie, ai facut farsa?
-Daca da zi-mi cum a fost reactia iei cas curios.
plz.

| Simonaaaaa explică (pentru vangheliss99):

Nu i-am facut alta farsabig grin dar oricum a fost buna ideea.

| vangheliss99 a răspuns (pentru Simonaaaaa):

Mrs, da ce farsa? zi-mi terog, ca si asa eu nicio farsa nu am facut de 1 aprilie sad ca nu a cazut in zi de scoala sad si am avut varsat de vant asa ca nu am putt sa ies afara sa fac crying.

| Simonaaaaa explică (pentru vangheliss99):

Pai el ia imprumutat telefonul pentru o ora si am luat altul mai vechi care nu mai functiona si l-am spart si am adus doar bucatele care semanau cu al ei si i-am zis ca a fost strivit de o masina. Si ne-a crezut!

| vangheliss99 a răspuns (pentru Simonaaaaa):

laughing))), classica, nice Xd, si eu am facut, am zis la misto ca n-am facutlaughing am facut doar una.
Tot la o prietena deamea, deci mai intai am atarnat o galeata deasupra la o usa, umpluta cu faina, si lipitzi deala alunceoslaughing)))) si cand a deschis usa ( a fost la mine acasa ) i-a cazut si apoi a venit colegul meu si i-a dat cu o de aia plina cu penelaughing)))))).
Sau am eu un binoclu si l-am dat cu de aia de pantofii pe plasticu ala carel pui la ochi ca sa te uiti si i-am dat lui fratimiu si la un prieten de-al lui si si-au facut ochelarilaughing.

| Simonaaaaa explică (pentru vangheliss99):

laughinglaughing Imi si imaginez ce fete au facut.laughing