| 244bogdan a întrebat:

Vreau sa ii fac sotiei mele o pereche de gemeni,dar vreau ca unul sa fie nascut in mai,iar celalat sa fie in iulie. Se poate? Si vreau sa fie o fetita si un baietel,fetita in iulie, iar baietelul in mai. Daca stie cineva cum pot face sa ma ajute si pe mine, dau funda!:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti ma, cum sa nu poti.cu doaua fimei diferite, si cam cand sta vinu din fiert. ezact noaua luni.da ai grija.baietelul il faci cu una cam pe vremea visinatei.succes.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru a face gemeni, trebuie sa pui sub ceaceaf o foaie de indigo ( ai grija sa nu fie de culoare neagra), iar daca doresti ca datele de nastere sa fie diferite, pune indigoul usor sifonat, in functie de cat de mare doresti sa fie decalajul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sotie ma? ca de abia ai 10-11 ani?

| 244bogdan explică (pentru anonim_4396):

Daca te uti mai bine intrebarea mea era alta nu te-am pus sa iti dai cu presupusul. Si intrebarea e pusa la modul cel mai serios! smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru 244bogdan):

Pai poti ma, cum sa nu poti.cu doaua fimei diferite, si cam cand sta vinu din fiert. ezact noaua luni.da ai grija.baietelul il faci cu una cam pe vremea visinatei.succes.

| ribe a răspuns:

In ce joc ai o sotie?

| 244bogdan explică (pentru ribe):

Real Life smug te bagi?

| ribe a răspuns (pentru 244bogdan):

In..pe ea?

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a răspuns:

Mai bine doreste-ti un unicorn. rolling on the floor

| TocilaSanziana a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta. Ei se nasc la cateva ore unul dupa altul si chiar daca vrei ca unul sa fie baietel, iar celalalt fetita, ei se nasc cum da Dumnezeu, nu cum vrei tu.

| astrixz a răspuns:

Intrebarea asta e pusa asa la misto cred ca, cu siguranta nu ai ce face si pui intrebari fara raspuns, clar ca asa ceva nu se poate! sau cine stie, mai sunt si minuni!