| elenajenica a întrebat:

vreau sa stiu cum poti deveni o vedeta. Pun funda :*

Răspuns Câştigător
| mirela2015 a răspuns:

Regizeaza o salvare miraculoasa a cuiva si sigur ajungi la stirile de ora 5. happy Poate primesti si medaila de Cetatean de onoare al orasului. Fac galerie happy

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Devii o Conchita. Poate la anul castigi tu eurovisionul.^_^

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Alta copila care vrea sa fie vedetă... rolling eyes

| TiberiuFasole a răspuns:

Tu vedeta ca sa te vezi
Trebuie mult talent sa ai
Rima asta-i super
O stiu, nu sper!
Deci trebuie sa ai talent ca mine
Sau tati al tau sa aiba o o firma de masinute.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Te filmezi cand mananci o boba de fasole cu nasu si te pui pe YouTube

| Macryna a răspuns:

Sa te f'ta toti bosorogi cu bani din Showbiz, iti baci silicoane si botox peste tot, porti rochi, fuste, bluze cat mai mulate si de 10 cm. Asa pentru inceput ai fi pregatita dar ca sa faci rating trebuie sa incepi un scandal, iti dau eu o idee fi amanta lu' Leo de la Strehaia si devino asistenta la Necenzurat la Bahmuteanca si incepe sa te bati cu Renata (panarama lui Leo) in mijlocul emisiunii. Mult succes, crede-ma are efect garantat!

| bUrSuCiLaSTELIST a răspuns:

Ca sa devii vedeta trebuie mai intai sa silabisesti cuvantu vedeta, draga
mult noroc laughing