| BiancaGeorgya a întrebat:

Cum poti ajunge vedeta POP? Eu vreau sa stiu pasii ca sa ajungi o celebritate. Va dau funda!

Răspuns Câştigător
| Danyellaaa a răspuns:

O iei pas cu pas, intai trebuie sa te faci cunoscuta, jucand intr-un film sau lansand o melodie noua, iar daca esti actrita/cantareata buna e simplu sa ta faci cunoscuta. Succes!

6 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

laughingsa stii ca nu este chiar atat de usor!winking

| Bitzy a răspuns:

Buna!
In plimul rand trebuie sa ai un talent(Sa canti frumos, sa stii sa interpretezi.etc.)
Si sa stii sa fii civilizata, stilata, sa stii limba engleza.
Sper sa te-am ajutathappy

| sky_6636 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai voce
dupa aia sa inregistrezi o melodie
si sa te faci cunoscuta cu ea
si sa mergi la concursuri
succes

| BogdanaV a răspuns:

Dacă tu crezi că ai talent, postează pe YouTube nişte filmuleţe cu tine apoi pune-le pe Facebook, creează-ţi un blog. Cu singuranţă o să te vadă cineva care te poate ajuta să te lansezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici poate ti se va parea super prostie dar eu joc in iubire si onoare ca si copilul lui ilinca peste 2 saptami va aparea la tv o sa vezi oricum am 3 ani am inceput in sibiu unde am si reusit la o biblioteca acolo a venit mediapropictures si m-au luat la casting si gata nr de te; l de la mpp este 0746698566 si vb cu domniul ion ion si gata pappaapappa successsssssbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreai sa fii vedeta tu trebuie sa crezi in tine a-ti asculti inima ceti va spune