| SelenaMarieGomez a întrebat:

Cum poti deveni vedeta in america?

Răspuns Câştigător
| Silviunebunu a răspuns:

Pai, mai intai trebuie sa locuiesti in America, si ca sa faci asta iti trebuie engleza sa stii la perfectie. Dupa trebuie sa faci ceva pentru a deveni populara, ori sa devii actrita ori sa devii cantareata.

10 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

In primul rand baga-ti mintile in cap.
In al doilea rand, nu trebuie sa fii cantareata sau actrita pentru a deveni vedeta oh go on. Sunt atatia oameni in lumea asta care au alte cariere si sunt mult mai faimosi.
Next : Pai ar trebui sa locuiesti acolo oh go on In Statele Unite sau in Canada,nu ai specificat undewinking,dupa care trebuie sa muncesti foarte foarte mult pentru a-ti atinge scopul.
America este taramul viselor, acolo vin milioane de oameni cu aceleasi ganduri ca tine asa ca, competitia e marewinking

| Skiipper a răspuns:

Ce intrebare laughing

| Danger a răspuns:

Cati ani ai? 7?

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Stupidaaaaa intrebareee!

| SelenaMarieGomez explică (pentru ReadAllAboutMe):

Exact ca tine... daca nu stii atunci nu raspunde. lol ce bate sunt pe TPU

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Este o intrebare buna.nu-i asculta pe ceilalti.dai daca vrei sa devi vedeta trebuie sa ai voce daca te faci cantareata, sa ai imaginatie daca te faci stilista(ca mine) sau sa stii foarte bine sa te prefaci.sa vb lui Silviunebunu :"trebuie engleza sa stii la perfectie".
ma rasplatesti cu o funtita, te rog mult de tot?

| SelenaMarieGomez explică (pentru MicheilaMicheluzta):

Multumesc ca ma susti dar imi pare foarte rau sar am dat deja funda. asa rau imi pare ca nu am mai asteptat raspunsuri... imi pare foarte rau... o sa iti raman datoare cu o funda. ok?

| MicheilaMicheluzta a răspuns (pentru SelenaMarieGomez):

Multumesc draguta

| AllyKempo a răspuns:

Actrita Pornowinking