| fyfy3 a întrebat:

Cum poti deveni o vedeta de televiziune cum ar fi Bella Thone?

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Cred ca vroiai sa scrii 'Bella Thorne'hee hee

---> In primul rand trebuie sa locuiesti in America ca sa ai sanse! happy

---> Apoi trebuie sa fi curajos/curajoasa si sa ai tupeu! happy

---> Numai bine! puppy dog eyes

| Mălinuşaaa a răspuns:

In primul rand se scrie "Bella Thorne" si in al doilea rand ai nevoie de TALENT big grin Bine ea e si strainalaughing la noi in Romania mai rar. Dar poate ai un talent aparte.tongue Sper ca te-am ajutat! Bafta kiss pa`pa wave

| Dildau a răspuns:

Cu greu...Trebuie sa muncesti mult...