| LuLusHooOr a întrebat:

Buna TPU vreau si eu bancuri amuzante nu stupide big grin.Foarte amuzante ca ma plictisesc cele mai multe si amuzante primesc funda si >voturiii::X

Răspuns Câştigător
| Maya2a a răspuns:

Doi purici au castigat la LOTO 6 din 49. Tu ce ai de gand sa faci cu banii castigati? intreaba unul dintre ei.In primul rand, imi cumpar un caine numai al meu...

12 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Http://www.google.ro/ best joke ever! Try it!

| AlQaeda a răspuns:

Du-te dracu' deaici cu bancurile tale cu tot. flaierewinking
pana acum iti gaseai enşpee mii de bancuri dand un Caută pe GUGĂL... dăăăă

| totGumã a răspuns:

Hey,hey,you...Have fun on google!

| Gogu_4161 a răspuns:

Cauta si singura

| Pajurã a răspuns:

Google it .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua bomboane stau pe casa. Care sare prima? Aia de-menta.

| Wladutz a răspuns:

In loc sa astepti raspunsuri mai bine dai un sărci pe gugăl si ai sa vezi bancuri.

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

hee hee auzit`ai de Google`?laughing

| Noname1920 a răspuns:

Intra pe bancuri noi.

| OnOn a răspuns:

Cel mai tare banc din lume: dop

| OnOn a răspuns:

Un mic cade de pe tava si ii sare mustaru