| Clydebogdan a întrebat:

Buna tuturor.
Vreua sa va impartasesc si sa va intreb ceva mai neobisnuit consider eu.
Inca din copilarie imi placea in special vara sa intru in apa imbracat cu hainele pe mine cand aveam ocazia.
Odata cu trecera timpului acest lucru a devenit un hobby vara atunci cand este cald afara, sa intru in rau, la mare sau la pisicna din curtea casei imbracat si uneori incaltat la rau
Acest lucru imi da o stare la inceput de suspans iar apoi o stare de relaxare.

Cand eram in liceu prin clasa a 12-a intr-o luna de Mai, era destul de cald afara si am convins-o pe colega mea de banca si pe o prietena de a ei ca dupa ore sa mergem la raul din apropierea liceului si sa facem o baie imbracati asa cum suntem cu hainele pe noi. La inceput acest lucru li s-a parut o nebunie dar cred ca mai mult din curiozitate colega mea si cu prietena ei nu au stat mult pe ganduri si au intart in apa pana la piept cu jachetele pe ele si imbracate cu blugi evazati iar una dintre ele avea in picioare ceva papuci de la filla albi care la final au devenit maro de la noroiul de pe marginea raului. Cu toate acestea ne-am distrat, si fetele au facut si o "sedinta foto" in apa si in noroiul care ne-a murdarit destul de rau hainele.
Anul trecut cand am fost la Costinesti in vacanta, am mers la rasarit cu niste baieti si fete care erau cazati la pensiunea unde eram eu impreuna cu niste prieteni, odata ajuns pe plaja am intrat in apa imbracat si incaltat insa jumate de plaja s-a uitat ciudat la mine dar dupa nici 5 minute cred un grup de fete cred ca erau vreo 5 sau 6 ce stateau pe margine m-au intrebat ironic daca apa este uda si doua dintre au intrat in apa una incalata cu ceva adidasi iar cealalta desi era vara avea pe ea o jacheta groasa. Sincer am ramas surprins si le-am intrebat de ce au intart in apa nu mi-au dat un raspuns clar dar cea cu "adidasi" mi-a raspuns ca din curiozitate sa vada care este senzatia cand apa intar in papuci si te uzi complet, daca tot m-a vazut pe mine imbracat in apa.
Intrebarea mea este daca a mai intrat cineva imbracat in apa de placeresau de curiozitate deoarece la mine acest lucru a devenit o placere un habby vara care ma relaxeaza desi nu imi place sa spun la toata lumea de placerea mea "ciudata "desi mai cunosc cateva fete la care le-am spus acest lucru deoarece imi palc fetele care intra imbracate in apa si mai devreme sau mai tarziu au incercat si ele acest lucru banuiesc ca tot din curiozitate.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Și eu am intrat în apă cu hainele, am stat și în ploaie până mi-a udat bine toate hainele. Mișto sentimentul de idontgiveafk și că ai văzut cum e, în rest mai multe haine de spălat și noi amintiri amuzante făcute.

| Clydebogdan explică (pentru J0B0MAT):

Așa da credeam ca numai eu practic acest lucru. Unde sau in ce context ai intrat in apă imbracata? Si in ploaie am mai mers fara umbrela cand ploua torential mi-a placut foarte mult senzatia?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca asta iarna, sa vezi cat de placut e laughing odata cand am fost la pescuit iarna, s-a rupt gheata si am cazut in apa, sa vezi aia placere laughing de bucurie m-am lasat de pescuit si m-am intors acasa laughing