| Talibak a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vedeti o fantoma? un spirit?

13 răspunsuri:
| Liviu321 a răspuns:

Nu si nici nu cred ca se poate. Sau daca s-ar putea acel spirit(fantoma) ar fi intruchiparea diavolului. Dumnezeu nu ar trimite fantome pe pamant ca sa ne sperie. Iar daca ar exista cu adevarat si am putea vedea aceste spirite ele ar putea fii vazute de oamenii care nu cred in Dumnezeu, s`au indeparatat de el sau chiar sunt satanisti. Dar cel mai bine e sa ai incredere in Dumnezeu si el te va ocrotii pretutindeni.

| Aleqa a răspuns:

Nu exista fantome/spirite. Exista doar o imaginatie bogata.

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Aleqa):

Corect, parca ai fi guess who in nu exista laughing

| c0ton a răspuns (pentru Aleqa):

Spunele si lor asta nai vazut la discovery fenomene strani?

| Aleqa a răspuns (pentru c0ton):

E regizat, Doamne. Cati 10 ani ai?

| Musique a răspuns:

Nu,dar te anunț dacă se va întâmpla.

| RainboyDash a răspuns:

In unele visuri

| Delicacy a răspuns:

Din câte ştiu eu, fantomele te sperie, înseamnă că arată hidos.Mi s-a întâmplat să văd de multe ori feţe ciudate de oameni care mă speriau.Asta se pune? big grin

| c0ton a răspuns:

Ok succes

| Monster97 a răspuns:

Deci ceva exista si simte oricine asta dar nu bantuie nimic sau pe nimeni astea-s speculatii sa sperie oameni dar totusi exista da am vazut m-am apropriat si a disparut nu-ti face minic nu va mai speriati asa...

| Talibak explică:

Exista spiritele oamenilor morti

| Talibak explică:

Cum sa doarma oamenii morti?