| Madutzza98 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat vreodata sa aveti senzatia aia de de-ja vu?
Adica sa vedeti ceva sau sa faceti ceva ce nu ati m-ai facut sau vazut si cand se intampla sa aveti senzatia ca ati m-ai facut sau vazut odata?

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Da. Visez, apoi mi se intampla. E ciudat uneori happy

| Madutzza98 explică (pentru Ea12345):

Asa mi se mai intampla cateodata si mie :* Ma bucur ca nu-s singura laughing

| Seducatorul a răspuns:

Daaaaaaaaaa

| Zoey112 a răspuns:

Da de foarte multe ori.

| SebylVane1890 a răspuns:

Mi se intampla foarte des.Cel putin o data pe saptamana big grin Atunci ma simt ciudat, dar trece de la sine...Se intampla de obicei cand sunt cu prietenii si facem chestii noi dar mie mi se pare ca le-am m-ai facut de multe ori...

| marktheshark a răspuns:

Majoritatea oamenilor au aceasta senzatie de deja-vu, si eu o am uneori

| 0Andrew0 a răspuns:

Da.Oare de ce?