| Veronika97 a întrebat:

Vreau si eu bancuri...mai deocheate! big grin

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

NU AVEM! (şi de-am avea, NU ţi-am da)

| PotcaPădurii a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=bancuri+deocheate+
Acum jet, pana nu ma apuc sa fac filme porno cu ma'ta.(E ocupata cu alti utilizatori momentan...)

| Veronika97 explică (pentru PotcaPădurii):

Du-te dracu' si impuscate!
Daca tot nu ti-a convenit intrebarea, la ce ai mai raspuns!?

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Veronika97):

Uuu, esti suparata ca lumea nu-ti da ce vrei? Draga mea, la cetegoria asta s-au cerut bancuri de n mii de uri. De fiecare data, persoanele care au cerut bancuri au fost injurate si arse pe rug, asta dupa ce, fireste, au cumparat bere pentru toti. E un ritual pe care noi astia de la T/A il practicam cand vedem una ca tine. Ia incearca la Timp Liber sau la Conversatii, poate ca acolo vei primi un raspuns serios.

| NeneaGogu a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Care voi astia de la T/A? este un site pentru toata lumea, cumpara-ti daca vrei unul personal

| PotcaPădurii a răspuns (pentru NeneaGogu):

Noi astia care stam aici de mai mult timp si incercam sa facem o categorie mai buna.Ma rog, eram o familie.Acum suntem o satra de aurolaci care lupta cu hoardele de tatari care cer bancuri.

| NeneaGogu a răspuns (pentru PotcaPădurii):

unde ti-e familia?

| PotcaPădurii a răspuns (pentru NeneaGogu):

La executia Veronikai97...

| NeneaGogu a răspuns (pentru PotcaPădurii):

daca nu-ti place o intrebare de ce nu o ocolesti? nu trebuie sa jignesti ca poate te vede veronika aia si cine stie unde te trimite

| PotcaPădurii a răspuns (pentru NeneaGogu):

De ce sa ocolesc? Trebuie sa-i invatam pe astia ca aici inca nu e o culegere de bancuri. Si unde m-ar putea trimite Veronika97?

| NeneaGogu a răspuns (pentru PotcaPădurii):

dar ce este aici, bar de negri? atita timp cat bancurile fac parte din T/A si atita timp cat acest site este unul de socializare nu ai cum impune tu si al tau clan reguli in afara celor care sunt ale site-ului respectiv, nu stiu cine-i veronica dar stiu unde te-ar putea trimite, sa faci biza pe bara

| PotcaPădurii a răspuns (pentru NeneaGogu):

Sa fac ce?(nu, ca n-am inteles) SA lamurim un lucru, bancurile NU fac parte din T/A. Si stii de ce s-a inventat functia de "cauta"? Pentru a evita intrebari care au fost puse den mii de ori. Sunt foarte multe intrebari care solicita bancuri pe site-ul asta.Veronika97 ar fi putut sa se uite pe ele, in loc sa mai adauge o intrebare asemanatoare.Si da, asta e un fel de regula nescrisa, sa cauti intai pe site ce vrei sa intrebi si abia dupa ce nu gasesti ce vrei vii si intrebi.

| NeneaGogu a răspuns (pentru PotcaPădurii):

hauliuuuuuuu, ce te-ai pornit asa, ha? nu fi rea ca rupi lantul laughing

| PotcaPădurii a răspuns (pentru NeneaGogu):

Care ala de la blugi? Nu m-am pornit, tu ai fost primul.Eu a m scris chestia aia cu cel mai mare calm posibil.

| NeneaGogu a răspuns (pentru PotcaPădurii):

kiss respect, ai un mesaj

| Șâret a răspuns:

Adică fără ochi?

| Trinitas a răspuns:

Vrei sa-ti spun de deochi?

| CautNume a răspuns:

Bine.Vezi poate gasesti la magazin.Noi n-avem.

Apropo stiu eu un site pe care poti citit: www.google.ro

| CautNume a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sa nu zici ca sunt rea... Uite aici un banc, doar ca au ochi...

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Era o fata Veronika, care avea 14 ani si aia degeaba.Si ea a postat la T/A o intrebare idioata, ca si poza ei de profil. Apoi, ea a ars pe rug si facut cinste cu bere, exact cu a spus IAmTheSpider[da, am ramas in pana de idei].
rolling on the floor))) Ce-am mai ras!laughing rolling on the floor) laughing

| HappyCandy a răspuns:

Cumpara 5 lei bancul, laughing

| xXdoareuXx a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=bancuri+deochiate

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ion,Vasile,Gheorghesi Azorel merg prin padure si gaseste Ion niste ciuperci pe care le pregateste pentru pranz.Le face ca lumea, condimentate, tot tacamul.In momentul in care Gheorghe era sa bage in gura zice"ba Ioane nu or fi otravitoare?", Ion"hai sa-i dam la Azorel si daca moare nu mancam, daca nu moare, mancam".Zis si facut. Dupa 3 ore, Azorel n-are nimic.Se pun si mananca, dupa 1 minut vine Marie si striga"Ioooooaaaneeee! O murit Azoreeeeeeel!",rapid toti isi baga degetele in gat si isi fac greata unuu la altii sa vomite ciupercile, numai Ion nu vomita si striga la cer"ooooo, o sa mor ca si javraaaaa!", la care Marie"cum ma Ioane? L-o calcat masina!"

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptiu sa nu fi de deochi

| NeneaGogu a răspuns:

Bula e prins de tac'so ca o parlea pe ma-sa mare si incepe sa-l bata, si dai si dai pina se supara bula si-i zice, auzi ba tata, ia stai, tu de cate ori o arzi pe mama si eu nu ma supar!
e deocheat?