| Alex10008 a întrebat:

Bună ziua! Dacă am injurat o fată pe nedrept si ea mi-a zis că o să mă calce mașina și că o să mor și mi-a zis sa nu mai am zile de la Dumnezeu, eu ce să fac, mă astept să mor?

11 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Spune-i ca vrei sa o iei de nevasta
Te duci la ea cu un buchet mare de trandafiri de la lidl

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, să te aștepți. De asta nu poți scăpa. Dar nu va fi acum, și nici din cauza ei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așteaptă, dar nu te grăbi.

| Hammurabi a răspuns:

Nu. Nu trebuie să te aștepți.
O să mori când nu te aștepți.
laughing

| Brizbriz a răspuns:

Aham, sau te duci si iti ceri scuze

| oglindasultanului a răspuns:

Chiar ma intrebam la ce categorie putea fi intrebarea asta. Aceste "amenintari" iti afeceaza emotiile pentru ca le stii, daca nu le stiai, si putea, ti-o facea direct fara sa zica nimic. Singurul efect asupra ta al "vrajilor" este emotional, cand le "stii". Orice ti se spune, are efect emotional asupra ta, pozitiv sau negativ, daca persoana nu are puterea de a conduce macar o masina, nu ar trebui sa te ingrijoreze. Dar de fiecare data cand se va intampla ceva, iti vei aminti de ea ca ramane pe constiinta.

| mi25 a răspuns:

Stai cuminte! Chiar crezi in asemene bazaconii? Daca ar fi asa, eu nu ar mai trebui sa stau in fata laptopului, ca as fi mort de mult.
Oameni fara educatie.

| blairelovesmusic a răspuns:

Stai calm ca nu o sa patesti nimic happy

| 44mon a răspuns:

Întoarce vraja. Spune-i: "Să îți dea Universul tot ce îmi dorești tu mie înzecit, amin!"

Răspuns utilizator avertizat