| asdsa a întrebat:

Bunaaa!
Probabil ca va amintiti de ultima mea ntrebare ( daca nu cititio).
Maine el vine la scoala la mine si mie teama. vo spuneti nu, toti prietenii mei spun da...Nu mai pot :'. Mi-e teama.mereu ma gandesc " da sau nu, da sau nu, ce sa aleg?" sunt, cum se zice, stransa intre doi bolovani... off ajurtatima tpuistilor laughing
fundoiii

Răspuns Câştigător
| lovely1993 a răspuns:

Nu te grabi, in primul rind esti prea mica si ar trebui sa te gindesti la altceva nu la dragoste... Ce-i al tau e pus deoparte!

1 răspuns:
| carminaburana43 a răspuns:

Stai cuminte si lasa sa vezi ce veti simti atunci.