| Dyzzy a întrebat:

Sa mor eu de fiecare data cand fac ceva rau vine si ma cearta ba ma bate is bunici mei stauy la bunici mama nu da nici semn de viata la fel si tata are alt copchil pe mine mau lasat la bunici astia de rahat ei se cred ca pe vremea noastra da ei nici nu stiu cei ala pc si mor eu ca tot imi zice ca ma da pe strata e daca ma da pe strada mai bine plec decasa si gata decat sa mai fiu batut si sa fiu dat afard e ei mai bine plec eu si gata ca astia sunt halal de bunici acu 5 minute o venit bunicamiu si tot imi repeta acelai lucru asa ca i-am zis :,, Lasama Pa!"
si ma enerveaza cami repeta si tot asta ori jur ca sun la politie ori la protyectie ori nu stiu unde nu conteaza si acum la zice : Ca ma da la casa de parinti mai bine plec maine dimineata? va rog ajurtatima ca imi tot comentaza gata am plecat si de la pc si maine plec si de acasa

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Heyhappy
Problema ta este grava. Uh nu mai ai matusi, unchi veri care sa te iubesc? Du-te la ei. Poate stau departe daca stii nr. de tel. ii poti sunastraight face. Nu credeam ca exista bunic atata de guzi si parinti atat de.nici nu stiu cum sa le zic.
Nu uita ca daca ei te urasc uh sa ii iubesti ca sunt parintii, bunicii taihappySi te rog sa nu fugi de acasa unde apuci ca`ti va fi mai rau.Iti spun.Ai grijastraight facesad. Nu are cum sa nimeresti intr-o familie asa de rea, sa stii ca nimic in viata nu va fi usorsad.

Bafta!; xx

Sper ca te-am ajutatabatting eyelashes[dai fundita?batting eyelashes]
Pa, pa pup:*

5 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Pleaca de acasa happy du-te in Las Vegas

| KhloeAfterDark a răspuns:

Wow... dar *se rasgandeste sa raspunda fiindca e prea speriata* um.

| zacusca16 a răspuns:

Uite... te inteleg perfect si eu sunt satula sa ma certe si ma tot bata la cap ai mei
de fiecare data cand fac ei asta incep sa plang si sa ma duc in lumea mea dar asta nu e motiv sa plec de acasa findca o sa suferi si tu si ei
deci mai bine stai cu prietenii tai ca ei tear putea ajuta mult

| OFM a răspuns:

Iti trebuie un psiholog

| Silviutza_1155 a răspuns:

Frate dai dracu de bunici daca sunt asa rai(nebuni.) stai tu linistit si nu-i mai baga in seama atat ca tu suferi ce tu crezi ca ei se gandesc ca de ce s-a suparat dizi si din astea? nu cred...tongue deci stai linistit si mai bine du-te si tu peafara mai mult timp cu prieteni, traiesteti viata, adolescenta ca daca stai sa te iei dpa fiecare mos care iti zice ca ''vaiii cum poti sa le vb asa bunicilr tai'' si nu stiu ce,oh go on lasa frate tu zii ca iei si fa ca tine ca asa e cel mai binewinkingwinking