| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva sa imi dati niste idei deci: maine am pregatire la mate si nu am bani sa ma duc si profu se cam enerveaza cand nu ne ducem si nu stiu ce sa ii zic ce minciuna sa ii bag ca sa nu se supere ceva care sa i se para important...si nu pot sa ii zic ca nu ma duc ca nu am bani ca pe urma zice sa ii dau data viitoare si eu n-am chef sa ma duc laughing adica stiti voi ultima zii de scoala si in loc sa vin acasa sa stau linistit trebuie sa ma duc la pregatire. Deci? aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| Adrian37 a răspuns:

"Domn profesor am o problema in familie si nu pot sa ajung, va rog sa ma scuzati."
Sigur musca laughing

| TheWildRose a răspuns (pentru Adrian37):

Multumeesc! si apropo vacanta placuta si paste fericit! :* multa sanatate

| Thekeyisme a răspuns:

Poti sa ii spui : "domn' profesor parintii mei au hotarat sa mergem intr-o mini vacanta la munte/mare ca tot avem liber mai multe zile si ma intrebam daca putem sa mutam pregatirea in alta zi ca eu maine ar trebui sa plec? big grin"

| TheWildRose a răspuns (pentru Thekeyisme):

Super idee! multumesc! vacanta placuta si paste fericit!