| AnaCelebrity4Ever a întrebat:

Bunaaaa Prima Mea Intrebare...Totusi eu am porobleme cu tantarii...si un tantar se da la mine cand scru pe TPU! Va Rog ajutati-ma ce pot face?

7 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Bunaaaaa, Se Vede.

| Șâret a răspuns:

Ăăă.nu mai scrie pe TPU.

| CastraveteMurat a răspuns:

Nu mai scrie pe TPU, asta e slabiciunea ta si tantarul profita X_x

| AnaCelebrity4Ever explică:

Voi habar n-aveti de glume ce naibii!

| AnaCelebrity4Ever explică:

Si @deideidark am ramas fara spray sad

| AnaCelebrity4Ever explică:

Asta nu e singurul meu cont si nu ma las de TPU ca vreti voi:p mai am un cont de doi, trei ani pe TPU asa ca...

| GrellSutcliff a răspuns:

Sa te dau cu shpray de tzantzari? Ai probleme cu capu? oare puteai sa pui o intrebare mai prosteasca?

Întrebări recente