| CriiSsU a întrebat:

Bunaaaa va roog ajutati-ma urgenntttt!
Prietenul meu cu care sunt de 2 ani pe mess, ( poate ca daca mi ati citit prima intrebare stiti despre ce este vorba )vrea sa vina in seara asta la mine si eu nj cum sa fac sa ies din casaa ce imi sugerati sa fac? HELP me plzzzzz!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In seara asta? straight face
De ce nu maine. ma gandesc ca pe zi iti e mai usor sa iesi spunandu-le alor tai ca iesi cu fetele la un suc sau undeva.
Vrea sa plece in seara asta din Giurgiu sau ajunge la tine in seara asta? Pentru ca daca ajunge in seara asta. ii poti spune sa plece maine dimineata sa ajunga undeva pe la pranz.Sau daca ajunge in seara asta ar trebui sa se cazeze la un hotel ceva. Chestiile astea trebuiau discutate pentru ca exista posibilitatea ca. nu stiu. uite sa zicem ca el vine si tu nu poti iesi din casa. Ce faceti? Am ajunge la concluzia ca a venit degeaba.
Stiu cum e sa nu poti iesi oricand din casa. ti-am zis ca am o situatie asemanatoare. Te-as putea ajuta mai mult daca mi-ai spune mai pe larg cum si ce se intampla. Iti las un id. dreaming_far_away.

7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Nu esti acasa happy Punct.

Zi si tu ca esti in gradina thinking ...in CANADA!

| myha a răspuns:

Un singur lucru nu face. Nu te furisa afara din casa. Pentru ca parintii tai nu o sa mai aiba incredere in tine.
Spune. le ca prietenul tau vine sa te vada la tine la scara, si ca vine tocmai de unde vine. Roaga./i frumos, dar nu insista prea mult.

Sper sa te lase.
Ps: Daca nu merge faza asta, zi ca te duci la o prietena sau la magazin [ sau dfpt zi asta inainte sa zici ca vine prietenul tau la tine] Alege :d!
:*

| Roxynutza_7660 a răspuns:

Spunele parintilor adevarul.ca ai un prieten sh vrei sa iesi cu el in ziua respectiva.roaga-i frumos ca doar nu o sa faceti nimic rau.

| Marijuana a răspuns:

Spune alor tai ca doar nu o sa te omoare. Sper sa te inteleaga si sa te lase rolling eyes...

| KAMYTZU a răspuns:

Pai lasa-i sa doarma si iesi din casa dupa ce adorm

| Siera_3750 a răspuns:

Wtfrolling on the floor

| CriiSsU explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri happy cel al Dianei cred ca m-a ajutat cel mai mult!