| ShadeAdda a întrebat:

Am o întrebare care mă tot sâcâie, mai ales datorită unei muşcături de tânţar care nu-mi dă pace. Ce rol au ţânţarii? De ce există? Sunt folositori la ceva anume? Mă scot din sărite insectele astea... Fundă pentru cel mai complex si logic răspuns!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună țînțarii sint făcuti de Dumnezeu, dar bineinteles că el nu i a creat ca să ne intepe pe noi.

| ShadeAdda explică (pentru CristiDinBucuresti):

Umm... Si tu esti creat de Dumnezeu. Si eu la fel. Stiu ca tantarii sunt creati de Dumnezeu.
Dar intrebarea mea este: ce rol au ei pe lume? De ce i-a creat Doamne-Doamne? XD

| Wøodenpints a răspuns (pentru ShadeAdda):

Să-și vândă ăia de la Raid aparatele și pastilele pentru țânțari.

| ShadeAdda explică (pentru Wøodenpints):

rolling on the floor))))))) Seems legit laughing